Böyle insanların gelmişini geçmişini..

corsa_1990

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Böyle insanların gelmişini geçmişini..

sallierim link' Alıntı:
Teşekkürler arkadaşlar.inşallah bunu yapanı bulurum.kanıma çok dokundu.biz o kadar para verelim elin iti gelip boyamı kazısın.ben burayı yaptırmazsam kalan yerlerde de dökülme yapar mı?

Boya kazınıpta altındaki metal ortaya çıktığı için bence yıkandıkça,yağmura rüzgara maruz kaldıkça kazınan yerden boya atmaya başlayabilir bence yaptırın.Tamponun alt tarafı olduğu için bence belli olmaz.Autoking çok rahat halleder.Tekrar geçmiş olsun.

kursatihtilali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Maalesef toplumumuzda insanlık yoksunu çok yaratık var, inşallah çocuklarımız bunları yaşamaz.

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

corsa_1990 link' Alıntı:
Boya kazınıpta altındaki metal ortaya çıktığı için bence yıkandıkça,yağmura rüzgara maruz kaldıkça kazınan yerden boya atmaya başlayabilir bence yaptırın.Tamponun alt tarafı olduğu için bence belli olmaz.Autoking çok rahat halleder.Tekrar geçmiş olsun.
kaskomda zaten mini onarım mevcut.ama boyatmak istemiyorum tamponun yarısını boyarlar falan diye korkuyorum.görünmeyen yerler için görünen yeri boyaması kötü olur.eğer dökülme ve orda büyüme yapmazsa yaptırmaktan taraftar değilim.ama yıkandıkça orası büyür diyorsanız yaptıracam

oczorlutuna

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

sallierim link' Alıntı:
kaskomda zaten mini onarım mevcut.ama boyatmak istemiyorum tamponun yarısını boyarlar falan diye korkuyorum.görünmeyen yerler için görünen yeri boyaması kötü olur.eğer dökülme ve orda büyüme yapmazsa yaptırmaktan taraftar değilim.ama yıkandıkça orası büyür diyorsanız yaptıracam
Tamponun yarısını boyayacaklarını düşünmüyorum, en azından bir göstermekte fayda var. Oradaki ustalar dökülme, soyulma vs durumları için de sizi bilgilendireceklerdir.

astraowner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

sallierim link' Alıntı:
tamponun hepsini boyuyorsa hepsini boyasın tampondaki boyanın önemi yok yarısını boyarsada baştan savma yapmadığı sürece ton farkı olmaz zaten beyaz araç. ki ben çok büyük bir yer boyayacağını düşünmüyorum

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

inşallah öyle olur.o zaman ben ustaya bir göstereyim.eğer boyat derse autokinge boyatayim

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

geçmiş olsun, benimse park halinde arka tamponu sürtüp ezmişlerdi, gerçekten tonla para verdiğimiz aracımıza bu şekilde zarar görmesi insano üzüyor
bence hiç boyatmayın, beyaz astralarda yampon boyanınca serviste dahi boyansa tam beyaz olmuyor parça plastik olduğu için çok az zaman ile sararıyor
tavsiyem servise ugrayın ve sadece o kısma rötuş yaptırın zaten çok belli bir alanda değil, en güzeli bu tavsiye ederim

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

HaKaN link' Alıntı:
geçmiş olsun, benimse park halinde arka tamponu sürtüp ezmişlerdi, gerçekten tonla para verdiğimiz aracımıza bu şekilde zarar görmesi insano üzüyor
bence hiç boyatmayın, beyaz astralarda yampon boyanınca serviste dahi boyansa tam beyaz olmuyor parça plastik olduğu için çok az zaman ile sararıyor
tavsiyem servise ugrayın ve sadece o kısma rötuş yaptırın zaten çok belli bir alanda değil, en güzeli bu tavsiye ederim
Teşekkürler Hakan hocam.ben de servise gitmeyi düşünüyorum.önce onlara gösterecem.boyatmaktan taraftar değilim.zaten pek göz önünde olmayan bir yer.amacım bunu yapan mahlukatı tespit etmek ve aracımı ondan olabildiğince uzak yere park etmek.bugün bunu yapan yarın neler yapar kim bilir..

Fastex1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Gecmıs olsun kardesım bole s...sızler yuzunden olunca ınsana koyuyo gercekten benımde kaputu cızmısler boydan boya pasta ıle bıraz gecırdık ama bı kısmı kaldı yınede her gozume aklıma geldıkce cınlatıyırum baya baya yanı ama yapcak baska bısey yok

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

HaKaN link' Alıntı:

Yahu Hakan bana niye bu tavsiyeyi vermedin? Benim arka tampon sarı değil de azıcık daha açık beyaz oldu boyandıktan sonra  011zaa