Browser savaşları..Siz hangi taraftasınız?

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan Ghent
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Hangi internet tarayıcısını kullanıyorsunuz?

• Google Chrome

Oy: 18 13.6%
  • Mozilla Firefox 3

Oy: 62 47.0%
  • Internet Explorer 8

Oy: 23 17.4%
  • Internet Explorer 7

Oy: 13 9.8%
  • Opera 9

Oy: 14 10.6%
  • Safari

Oy: 0 0.0%
  • Netscape

Oy: 0 0.0%
  • Diğer

Oy: 2 1.5%

• Kullanılan toplam oy
    132
google chrome çok hızlı, hatta firefox dan da hızlı. ama bazı sitelerde güncelleme yapılmış olmasına rağmen chrome ile açtığınızda eski hallerini gösteriyor. bazı saçmalıkları var yani. Ayrıca henüz güvenlik anlamında kendisini kanıtlayabilmiş değil. Unutmayın ki hızlı giden atın tezeği seyrek düşermiş :)

mozilla firefoxla devam...

Bir çok tarayıcıyı kullandım i.e.,mozilla,safari vs vs ama opera hepsine gore daha ıyı bence ve cok memnunum 1-2 yıldır onu kullanıorum

uzun süre opera kullandım bir sıkıntıda vermedi firefoxda olmayan pek çok özelliğide avantajlı idi mesela elektrikler gittimi en son kaldığın yerden açdığın tüm sayfalardan devam etmesi kendi download manager ının olması gibi..

sonraki versiyonlarında firefoxda bunları ekledi bende firefox a geçdim ama ie hızlı olmasına bazen kronik sıkıntıları olabiliyor saçma sapan sitelerde tablo kaması yada sayfayı reload yapmaması gibi sıkıntılar oluyor

mesela msn messengerda mail imgesine basınca otomatik hotmail hesabımda sayfa açılıyor ama maillerimi ne okuyabiliyorum ne sile biliyorum

vista ve ie 8.0 öğğk dedikten sonra windows 7.0 rc kurdum ie 8.0 güzel gelmeye başladı firefoxla açığı kapamış gibi görünüyor ama daha update yemesi lazım....

world's fastest internet browser :) OPERA ayrıca nokiam da da opera mini :D

opera da yükledim ve kısa bir süre kullandım ama bazı sorunlar yaşayınca ie8 ile devam ediyorum şimdilik.

Geri