bu arabalardan hangisini seçmeliyim bir akıl verin

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan 354270
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
o fiyata 2004 mondeo öneririm (makyajlı kasa trend donanım 18 civarından başlıyor ) yazdığınız araçların hepsinden üstündür bi bakın isterseniz alternatif olur:)

elindeki aracımdan memnununm diyorsun ancak senin yaptığın maceara aramak bence güzelcen aracına bin derim

nissan guzel aractır ama parcası satısı zordur satmam alınca kolay kolay dersen primera al yakıtı gidişi konforu guzel arac ama soylediklerin içinde megane tercih edersen parca satıs vs. vs. senin için daha avantajlı olur...

saolun yardımlarınız için öncelikle primerayı sildim. geriye kalanlrdan elantraya zaten 19000 vermem ona verilecek para maximum 15000 geriye kalan corolla ,cıvıc ve meganeden görüyorum ki meganeyi daha çok öneriyorsunuz. peki neden megane. benim bildiğim corolla ve cıvıc meganeden daha sağlam kaliteli diye biliyorum yanlış da olabilir tabi 19000 e de öyle hemen bulunmaz araştıracaz denk gelirse alınacak.megane hakkındaki görüşleriniz nelerdir hiç binmedim 2001 modelini kullandım birkaç gün benim vectra daha güzeldi.

saolun yardımlarınız için öncelikle primerayı sildim. geriye kalanlrdan elantraya zaten 19000 vermem ona verilecek para maximum 15000 geriye kalan corolla ,cıvıc ve meganeden görüyorum ki meganeyi daha çok öneriyorsunuz. peki neden megane. benim bildiğim corolla ve cıvıc meganeden daha sağlam kaliteli diye biliyorum yanlış da olabilir tabi 19000 e de öyle hemen bulunmaz araştıracaz denk gelirse alınacak.megane hakkındaki görüşleriniz nelerdir hiç binmedim 2001 modelini kullandım birkaç gün benim vectra daha güzeldi.

parcası bakımı ucuz aynı paraya digerlerinden daha yuksek model ve dusuk km yapmısını alırsın konfor ve hız yonunden de tatminkar sonucta yarıslarda kullanmak uzere almıyorsunuz bu aracları satmak istedigin zaman nasıl satılır diye dusnmezsin piyasası bellidir.

Aynen bır ay oncekı benım durumundasın bende hıc ıstemeyerek elımdekı 97 vectrayı sırf km sı ıcın satmıs ve b2 vectra almıstım sımdı sana soyle soyleyım 2.0 vectradan ınıpte 1.6 bır araca bınmek hakıkaten kesmıyor bu opel vectra b2 bıle olsa ama model yukseltmek adına ıyı karar vermıssın benım gorusum 2000 uzerı cd cdx elegance ama 2.0 motor secenegı ıle super olur

tabiki opel vectra

yerinizde olsam opel vectranın üst modellerini alırım,illede yeni araç almak istiyorum diyorsanız toyata coralla derim...

bencede corolla alın derim içlerinde en iyisi
o birde dizel bulabilirsen tadından yenmez

renault megane denilen araç güvenlik + yol tutş + konfor gibi konularda vectra ile aynı sınıfta değerlendirilemez. Yalıtım çok zayıf. Bu opel e haksızlık. Honda ile aynı kefede kesinlikle değil. 2. el mevzusuna girmeye gerek yok. Her malın bir alıcıs mutlaka vardır. Ağır gider ama mutlaka satılır. "Bunun piyasası vardır" diye başkaca hiç bir unsuru dikkate almayan düşünce yapısı sayesinde hala kuş serisi araclar fink atıyo yollarda. Amacım kimseyi eleştirmek değil ama bu tespitin doğruluğuna kesinlikle kanaat getirdim.

Size yegane tavsiyem arcınızın kronik bir sorunu yoksa satmayın. Model yükseltmek her zaman avantajlı olamayabilir. Dikkatli olmalısınız. Gecerli bir nedeniniz varsa ve illa değiştircewm diyorsanız; Alman ve Japon harici araçlara bakmayın derim.

Geri