bu arabalardan hangisini seçmeliyim bir akıl verin

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan 354270
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
bence vectrayı değiştirme soylediğin araclardan hiçbiri vectra kadar rahat ettirmez geliyo bana. 1-2 yıl daha bekle sıfır bi arac al kafana gore

renault megane denilen araç güvenlik + yol tutş + konfor gibi konularda vectra ile aynı sınıfta değerlendirilemez. Yalıtım çok zayıf. Bu opel e haksızlık. Honda ile aynı kefede kesinlikle değil. 2. el mevzusuna girmeye gerek yok. Her malın bir alıcıs mutlaka vardır. Ağır gider ama mutlaka satılır. "Bunun piyasası vardır" diye başkaca hiç bir unsuru dikkate almayan düşünce yapısı sayesinde hala kuş serisi araclar fink atıyo yollarda. Amacım kimseyi eleştirmek değil ama bu tespitin doğruluğuna kesinlikle kanaat getirdim.

Size yegane tavsiyem arcınızın kronik bir sorunu yoksa satmayın. Model yükseltmek her zaman avantajlı olamayabilir. Dikkatli olmalısınız. Gecerli bir nedeniniz varsa ve illa değiştircewm diyorsanız; Alman ve Japon harici araçlara bakmayın derim.

tofaşla aynı kefeye konulmaz ama soylediklerinin cogunda haklısın tercih meselesi kullanılmıs bir arac olacagından alınan arac bakımı servisi bi çok yonuyle avantajlı, digerlerinden ustun oldgunu dusundugum sanılmasın ilk yazımdan ama toyatanın ve nissanın bakım maliyetleri pek oyle ucuz degil....

ha bana sorarsan 19 liraya ne alırsın hiç birini almam 95 mercedes alırım....

merhabalar vectrayı alalı 2 yılı geçti model yükseltelim diyoruz arabadan bir memnuniyetsizliğimiz yok hele yakıtı çok güzel ama model yükselse daha iyi olur. aklımızda birkaç araba var bunlar nissan primera, renault megane, toyota corolla, honda cıvıc, hyundai elantra hepsi 2003-2004 model ve üstü fiyat olarak 19000tl ye kadar denk gelirse bakıyoruz. içlerinde en beğendiğim nissan primera ama bu araba hakkında bir fikrim yok sadece tasarımı çok güzel.sizce hangisi ve neden?

ilk tercihim honda ikincisi corolla,rastgele...

Araba alırken kazanılır derler bizim buralarda o yüzden megane ve corolla en iyi seçenekler satarkende üzmez sizi diğer saymış olduğunuz modeller kadar nitekim renault Türkiye'nin en çok satan markası corollanında motor mekanik sorunsuzluğude bir gerçek bu iki model daha iyi seçenekler bence

19 bine kadar araba alıcak olsam... en başta opel omega-vectraB2 -astra G-Honda civic- VoLvo s40-vw-passat-Ford focus-Bmw E36-chevrolet Lacetti Hb-Proton Gen2-seat cordobo olur.. ama tercih sizin tabbi :D

saolun yardımlarınız için kararım megane ve corolladan yana olacak artık hangisi denkgelirse...

merhabalar vectrayı alalı 2 yılı geçti model yükseltelim diyoruz arabadan bir memnuniyetsizliğimiz yok hele yakıtı çok güzel ama model yükselse daha iyi olur. aklımızda birkaç araba var bunlar nissan primera, renault megane, toyota corolla, honda cıvıc, hyundai elantra hepsi 2003-2004 model ve üstü fiyat olarak 19000tl ye kadar denk gelirse bakıyoruz. içlerinde en beğendiğim nissan primera ama bu araba hakkında bir fikrim yok sadece tasarımı çok güzel.sizce hangisi ve neden?

otomobilde zevk birçok şeyden daha şahsi mevzu olabilir. <<<örneğin ben yazdığınız araçlardan hiçbirine para vermem, husus iyi -kötü veya kötü olmaları değil tamamen zevk meselesi. Sizinde kafanız karışık anlaşılan çok marka ve model üstünde duruyorsunuz. Ama benim gördüğüm otomobil işinde genelde sınıf atlanır. Vectaradan sonra umarım yukardaki araçlardan birinden memnun kalırsınız.

bende fikrimi söylemeden edemiyeceğim ben primera uzun zaman kullandım yaklaşık 300bin km yaptık hiç bir sorun çıkarmadı tam bi aile arabası satmaya gelince biraz ucuza alabilirseniz sattığınızda biraz ucuz sattınızmı bi sorun olacağını sanmıyorum kişisel fikrim tabiki bu gelelim diğer tercih civic en sorunsuz araçlardan birisi tavsiye ederim hali hazırda şuan kullanıyorum ben megane tercih edemicem şimdiden hayırlısı olsun arkadaşım

Geri