Bu gün trafikte hangi Opelim üyesine rastladınız?

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan Emre
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Aman SAVAŞ abi bahadır duymasın...;)zaten beşişktaşlı.:)onun araba lacivert hem jantları sarıya boyayalım diyorum ama ikna edemedim...:rakir:

Son düzenleme:
ya banada stiker yollarmısınız abılerımm yaa ben gordugum opelcılere hep sellektor yapıyorum 3 gun once florya sahıl yolunda bır lacıvert corsa gordum sellektor yaptım oda yaptı gulduk bırbırımızı acaba burdanmı yoksa o bırıne benzettıgı ıcınmı guldu bana :D

wone (Aydın)'ı işyerinden çıkarken trafikte gördüm :D:D

senin canın sağolsun abi. adanaya gittiğimde alırım, kargoyla kabul ederlerse, adresine kargolarım kerebiç i.
bu sticker i e mail olarak gönderseniz, burada reklam ajanslarında çıkartamazmıyız? yada posta yoluyla hazır stickeri gönderseniz? hangisi daha kolaysa onu yapsak? :confused:

Bende bugün işten servisle dönerken 45 SA 5959 Plaka bir astra g gördüm opelim.net yazıyordu,kendi arabam olsa durduracaktım :)

lada servisi önünde opeller :sopa::sopa::sopa:
benim arkada artık 4x4 lada niva yazıyor ethem abi :kop:
Hemde biri beyaz diğeri siyah, anlamı neyse :).
siyah değil savaş abi NOCTURNO MAVİ ama bir kısmı lacivert :)
Aman SAVAŞ abi bahadır duymasın...;)zaten beşişktaşlı.:)onun araba lacivert hem jantları sarıya boyayalım diyorum ama ikna edemedim...:rakir:

siyahhhhhhh
beyazzzzzzz
en
büyüüüüük
azizeeeeee
!!!
:kop:

benim gördüklerim fix bu aralar :D

Emre,Polat abi bir kezde Mucip abi :)

banada yollayın ama muğladan ne göndereyim meşhur bilemedim. size bodrum barlar sokağından 1 bardak su göndereyim artık ne edeyim..:D

Geri