Bu gün trafikte hangi Opelim üyesine rastladınız?

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan Emre
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
vay anasını. millet birbirine yolda selektör yapıyor biz tabana kuvvet yardırıyoz :)o değil hertaraf buz düşüp biyerimizi kıracaz. banada yollayın sticker ayakkabılarıma yapıştırayım :)

Son düzenleme:
banada yollayabilirmisiniz stiker?

sevda böyle vurup çarpıyorsan kim çıkarki karşına. :rakir:

":p:p:D hııı ondanmııı karşılaşmıyorummm bak seeen yaa tamam bişi yapmıycaam:rakir:"

önümüzdeki ay Ankarada işlerim vardı gelecektim iptal ettim..

":sopa::sopa: heer zamaaan beklerimmm ;)"

Dün Kadett-Okan ile karşılaştımm:) Yeni calibra sahi çok güzell, tekrar kazasız belasız kullansın, radyoda şarkıya eşlik ediyordum duyamadımm vallaa kusura bakmaa Okan:p:p

Konu Sticker konusuna dönüşmüş.
Ankara'dan temin etmek için Opel Garage Hakan ile iletişime geçebilirsiniz.
İzmir'den temin etmek için, Savaş Abi ile iletişim kurabilirsiniz.
Bursa için BY_Corsa Berker'e ulaşın.
İstanbul için benimle iletişime geçebilirsiniz. Diğer iller için karşı ödemeli kargo ile gönderim yapılıyor zaten. Bu sayede büyük illerdeki sorun çözülmüş olur. Sınırlı sayı derken 100 tane basılan stickerda kendi elimde pek kalmadı, kısa süre sonra tükenecektir. Bir süre daha da yaptırmayı düşünmüyorum. Sticker konusu için buradan devam edin lütfen: http://www.opelim.net/forums/showthread.php?t=82912

Bu konunun güncellenmesi gerek ara ara :)

Bugün kendi arabamla karşılaştım evet çok garip oldu ama babamın arabasını almıştım o da benimkini almış bir ara öyle bir dalmışım ki altımdaki arabayı unutmuşum, bir baktım karşıdan benim arabanın aynısı "ulee bu da güzelmiş kimin acaba" derken plakayı görüp ve kısa bir "nooluyo lan" dan sonra babam sellektör yaptı çözdüm olayı :) Gribim hastayım üstüme gelmeyin gülün geçin lütfen :D

valla gecen gun topkapıdan vatan yoluna gırerken bir corsa c gordum beyaz alcaltılmıs bbs sarı gobek jantlar vardı vıraj alırken sollamam gerektı plakasına bakamadım ama aracta kamber kiti fl vardı guzel duruyordu bizden birimi arkadaslar? :)

İkitelli ,Güngören/Bağcılar oto sanayinde 38 plakalı astra f gsi görmüştüm..satılık ilanı vardı..arka cam opelim.net stickerliydi bizden dediydim :D

Geri