Buda Benden Sizlere Corsa C'm

Onu bende düşünüyorum ama 3. stopamı yapsam yoksa tampona mı eklesem kararsın kaldım

Beraber alsak indirim yaparlar mı acaba İlker Abi :confused: ben 1-2 hafta içinde neticelendireceğim..Haberadar ederim..

Sorma Oğuzhan :) ama çok büyük tatmin duygusu vaad ediyor..Hele içini dışını yıkayıp tertemiz kokusunu duyunca :rakir:

Beraber alsak indirim yaparlar mı acaba İlker Abi :confused: ben 1-2 hafta içinde neticelendireceğim..Haberadar ederim..

Sorma Oğuzhan :) ama çok büyük tatmin duygusu vaad ediyor..Hele içini dışını yıkayıp tertemiz kokusunu duyunca :rakir:

en son o lastiklerde parladımı deme keyfimize :) corsaya masallah bu arada kırmızı beyaz !!

teşekkürler yorumun için Jettaco. Arkadaşlar kapı dirseklerini kaplamayı ve ortadan geniş 2 tane şerit çekmeyi düşünüyorum siyah folyo ile sizce nasıl durur?

serdar kardeş modül pahalı diyordun ya hani şu vereceğim linkteki lede bi baksana bende sislere takmayı düşünüyorum nasıl olur acaba fikrini alayım belki seninde işine yarar
kendinden çakar led

Fena değil..Senin araca gider ;) takmak istiyorsan itiraz etmem ancak bana sorarsan gerek yok..Daha orjinal şeyler düşün derim..Aracın tam kıvamında bence..Taksan bu çakarlı ledlerden olmaz mı?Olur,sırıtmaz da belki ama sendeki corsa bende olsaydı,ben takmazdım :) zevk senin araç senin..3-4 şeritli otobanlarda ya da köy yollarında olur ama şehir içinde apaçiye döner..Dönmese de polis mutlaka enseler..Şeride birşey diyemeyeceğim ama yanlara sticker şeklinde vinly olabilir..

valla bilemedim kararsız kaldım bende :) ya şerit işinede pek sıcak bakmıyorum işin açığı yanlara düşündüm sticker felan boydan boya ama ne yaptıracağım ki?

valla iyiymiş acaba kırmızı renge hangi renk iyi gider siyah yada beyaz mı ?

Geri