Buda Benim Astra

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan derici
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
arban cok güzel duruyo hele angellara bittim diyebilirm dediğin gibi yay ve jant allahın emri onlarıda koyarsan araban cok süper olucak bi şey sorcam bi mahsuru yoksa angel sana kaca mal oldu???
İlk sayfada fiyatını yazmıştım.
farların ve xenonların markası ne ve aksarayda tam olarak nerden aldın?Ben de düşünüyorum.Bide sanırım 8000k xenon nasıl memnunmusun akşamları.
Farların markası Sonar, Xenon un markasına gelince, hepsi çin den. Yani hepsi aynı kalitede. Aynı ürünü, ithalatçı firmalar kendi markalarını basıyorlar. Marka ne olursa olsun, değişen bişey olmaz.
Evet xenonlar 8000k. Gece hiçbir sorun yok, gayet güzel aydınlatıyor.
6000k ile pek bir fark göremedim ben. daha öncede 6000k kullanmıştım.

kardeş araban çok güzel olmuş karlıkları filan boyattırsan bide eksoz abartımı eksozun tipi iyi durmuyor daha büyük birşey olsaydı daha güzel olurdu ama çok sprrr olmuş araban en çok farlarını beğendim kazasız belasız kullanırsın inş

kardeş sanki fotoshopta yapılmış gibi sanal modifiye gibi yeni hali çünkü diğer farların olduğu yerde kesilme yok

çok sade ama çok hoş görünüyor. kazasız belasız sürüşler.

kazasız belasız kullan farlar süper gözüküo

astra ve vectra kardes arabalar,,,xenon larda farlar yanmasa bile goze guzel geliyor...ben simdilik philips beyaz isikla idare ediyorum..selamlar

Geri