Buda Benim LED Projem:-)

ExtremeFx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
KAdran olayı c0k iyi olmus yalan y0k bende yaptırmak istedim ya sımdı.ama biliyorum ki kendim yapamıcam bunu :(

cagri1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.insigniateam.com
ya vites aydınlatması benim projemdi ama..:D:D
tam aklımdakini yapmışsınız, normal aydınlatma sarı, vitesin olduğu yer kırmızı renk.
ben vitesin iç kısmını hiç aydınlıkta incelemedim, hep gece aklıma geldi:D arabanın iç aydınlatması altında incelemiştim orayı. yani o bölümün yapısını detaylı olarak bilmiyorum. kafamda vites koluna sabit kırmızı led bağlamak vardı, sizinki daha pratik olmuş :good:

peki normal sarı aydınlatmayı nasıl yaptınız? bildiğim kadarıyla sadece P'nin altında lamba var. sadece oraya led taksanız alttaki 3-2-1 gibi vitesler iyi aydınlanmaz sanırım. o kanala tamamen şerit led mi döşediniz? vitesin iç kısmının fotosunu çekmeniz mümkün mü :D

Son düzenleme:

marikan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya vites aydınlatması benim projemdi ama..:D:D
tam aklımdakini yapmışsınız, normal aydınlatma sarı, vitesin olduğu yer kırmızı renk.
ben vitesin iç kısmını hiç aydınlıkta incelemedim, hep gece aklıma geldi:D arabanın iç aydınlatması altında incelemiştim orayı. yani o bölümün yapısını detaylı olarak bilmiyorum. kafamda vites koluna sabit kırmızı led bağlamak vardı, sizinki daha pratik olmuş :good:

peki normal sarı aydınlatmayı nasıl yaptınız? bildiğim kadarıyla sadece P'nin altında lamba var. sadece oraya led taksanız alttaki 3-2-1 gibi vitesler iyi aydınlanmaz sanırım. o kanala tamamen şerit led mi döşediniz? vitesin iç kısmının fotosunu çekmeniz mümkün mü :D

Orada küçük bir kanal var. Ben fazla uğraşmamak için o kanal şerit led yapıştırdım. Zaten vitesin çerçevesi köşelerinden tırmağınızla çekerseniz hemen çıkar. Söküp bakarsanız çok kolay olduğunu anlarsınız.

Vites konula geçirilmiş kemer gibi bir plastik parçası var. O plastikte büyük deilk var. Vites neredeyse o delikten daha fazla ışık sızıyor ve o rakam parlak yanıyor. Ben o deliği kırmızı ışığı geçirebilecek bir parça yapıştırdım. Böylece vites neredeyse orası kırmızı görünüyor. Bu kadar basit :)