Buda Benim LED Projem:-)

marikan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
otomatik vites bölüm aydınlatmasını nasıl yaptınız kırmızı yanıyor ya mümkünse anlatırmısınız.

Vites kolunun kenarındaki çerçeveyi sökerseniz, altında delikli bi kemer olduğunu görürsünüz. O kemerde büyük delik var. O deliğe kırmızı renk şeffaf plastik yapıştırırsanız, hangi vitesteyse orası kırmızı aydınlanır...

DaRgUrE

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.samikoroglu.com
Vitesteki kırmızı aşık tam olarak nasıl yapıldı? Sökülmesi zor mu?

marikan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Vitesteki kırmızı aşık tam olarak nasıl yapıldı? Sökülmesi zor mu?

Kenardaki çerceveyi kaldırın. Kenarlarında tırnaklar var. Vitesin üzerine geçirilmiş delikli bir kemer var. Büyük deliğe kırmızı şeffaf plastik yapıştırırsanız kırmızı yanar.

DaRgUrE

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.samikoroglu.com
Teşekkürler Mustafa bey. Cevap gelmeyince hallettim. Dediğiniz şekilde yapmıştım.

YİGİDO58

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kadran ve yol bilgisayarini nasil yaptiğni anlatirmisin bende yaptim ama çok sönük yaniyorlar daha göğüsü toplamadim eğer farkli yapmiş isek değiştireyim şuan ku hali hiç hoşuma gitmiyor cevabını bekliyorum resimli olursa sevinirim.

marikan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kadran ve yol bilgisayarini nasil yaptiğni anlatirmisin bende yaptim ama çok sönük yaniyorlar daha göğüsü toplamadim eğer farkli yapmiş isek değiştireyim şuan ku hali hiç hoşuma gitmiyor cevabını bekliyorum resimli olursa sevinirim.
Resim yok malesef:( Kadranın altındaki plastik parçanın alt kısmına boydan boya şerit led yapıştırdım. Umarım anlatabildim:)