Bugün Opel'inize ne gibi değişiklikler yaptınız?

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan elpadre
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
bugün değil ama geçen çarşamba OPEL TEAM de egr temizliği+fren hidrolik temizliği yaptırdım tam otobana gircem baktım sürücü camı yamuk kapanıo.geri dön.perçinler kırılmış onlar değişti.arabayı çalıştırdım çıkacam enjeksiyon we airbag lambası yandı :D onuda hallettik sonunda çıkabildim.3 sefer çık gir oldu ama :D+ arka cama opelim.net logosu yapıştırdım

Son düzenleme:
geçen hafta içi çarşamba kornasını değiştirdim

dünde arka camın sol üstüne Kemal ATATÜRK İMZASI YAPTIRDIM VE YAPIŞTIRDIM BU İMZA TÜM ARAÇLARDA BENCE STANDART OMALI HELE BU DÖNEMDE

kil yaptım pasta attım cila attım peşinede hızlı cila attım peşine yan taraftaki inşaata kum döktüler sinir oldum

kil yaptım pasta attım cila attım peşinede hızlı cila attım peşine yan taraftaki inşaata kum döktüler sinir oldum

Geçen arabaya boya koruma attım jantları temizledim lastikleri parlattım tam işim bitti derken tır geçti arabanın yanından hemde en az 50 km ile,tozu dumana kattı, acaip canım sıkıldı...

biri şu başlığı düzeltsin ya deyişiklik yazılmaz değişiklik yazılır:D

güneş yanığından ötürü tavanı ve aynaları boyattım...jantları boyattım,pasta cila yapıldı..bide detaylı iç temizlik yaptırıcam tamamdır...

[URL=http://www.yukle.tc]
549814052010.jpg
[/URL]

Geri