Bugün Opel'inize ne gibi değişiklikler yaptınız?

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan elpadre
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
merhaba arkadaslar, forumda cok yeniyim henuz, benim aracim 2006 model corsa 1,3 dizel, tek istediğim abart egzos bunun icin tavsiyelerinizi bekliyorum : )

Son düzenleme:
geçen hafta ; ilk 5000 km. kontorü için servisine götürtüm, kapı üstü tutacağı söktürüp, gözlük kabı taktırdım.

bu hafta ; plakalıkları iptal edip, çift taraflı bant + slikon ve yinede içim rahat etsin diye iki küçük vidayla direk tampona yapıştırdım. gayet hoş oldu.

Son düzenleme:
Bugün tirger seti değişti. Yağı, yağ filitresi değişti. Bide arka cama motorlu perde takıldı. Geçen hafta carbon clean yapılmıştı, ecoflex yazılımı yüklenmişti, klima iç radyatörü temizliği yapılmıştı. Hava filitresi ve polen filitresi değişmişti. Ondan önceki haftada lastikleri değişmişti. Bide arka balatalar değişmişti. Ondan önceki haftada pasta cila boya koruma, motor koruma yapılmıştı.

Önümüzdeki haftada uzaktan kumanda ile açılan bagaj kapağı modifiyesi yapılacak. Daha sonraki haftalarda da arka yan kapılara perde, Sürüşe duyarlı farlar, Otomatik açılıp kapanan yan dikiz aynaları, 220 volt priz, Bagaja çakmak yuvası en son olarakta navigasyonlu dvd takılacak inşallah.

Benim 2006 vectra c comfortu elegence plus+plus yapıyorumda...:)

bende arkadaşlar ses yalıtımı ve ses sistemi için kendşmce malzeme listesi yaptım ve arabamın sorunlarını ve nasıl giderileceği hakkında bilgi topladım

kaliperleri boyadım 4unude altın sarısına :)

Ekli dosyalar

• 34193_114144701966359_100001124884868_91679_6273008_n.webp
    34193_114144701966359_100001124884868_91679_6273008_n.webp
    43.4 KB · Görüntüleme: 25
bod marka güneşlik(perdelerimi) taktım.bazı arkadaşların dedii gibi arka cama döşemeci gerekmiyor.bagaj üstü kapagının vidalarını acınca alt taraf geçmeli olduundan kolay cıkıyo ve takılabilio

valla on gündür bir şey yapmıyorum...nasipse önümüzdeki günlerde yıkatacağım...

Geri