Bugün Opel'inize ne gibi değişiklikler yaptınız?

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan elpadre
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Yıkattım ve inceden bir cila geçtim.Sabah Antalya'ya gidiyorum uzun yol için hazırladım(yağ,su,lastik basınçları vs.)

boya korumaya gönderdim:D

Ya hakan abi bu turtle wax ve o deri sütleri falan işe yarıyo mu ve nasıl uygulanıyo kusuruma bakmayın bilmiyorum yardımcı olursanız sevinirim...

+Sararan ve taş vurukları olan ön farlarımı parçacımdan uygun fiyata bulduğum sıfır depo marka farlarla değiştirdim.Çok şık oldu.
+Kornamı değiştirdim
+Motor yağı ve filtresini 1000 küsür km kalmasına rağmen değiştirdim.Maşallah araba hiç yağ yakmadı 9000km boyunca.Bir önceki değişimde 200 gram kadar eksiltmişti.
+Bor power attırdım.Motor titreşimi zaten çok az hissediliyordu şimdi arabanın çalıştığı anlaşılmıyor.Bunun dışında çekişte v.s. bir fark görmedim.

+Sararan ve taş vurukları olan ön farlarımı parçacımdan uygun fiyata bulduğum sıfır depo marka farlarla değiştirdim.Çok şık oldu.
+Kornamı değiştirdim
+Motor yağı ve filtresini 1000 küsür km kalmasına rağmen değiştirdim.Maşallah araba hiç yağ yakmadı 9000km boyunca.Bir önceki değişimde 200 gram kadar eksiltmişti.
+Bor power attırdım.Motor titreşimi zaten çok az hissediliyordu şimdi arabanın çalıştığı anlaşılmıyor.Bunun dışında çekişte v.s. bir fark görmedim.
KArdeş kornayı ne yaptın merak ettim

Geri