Bugün Opel'inize ne gibi değişiklikler yaptınız?

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan elpadre
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
mtec park ampulümn biri patlams inip orjinale çevrcem sarı sarı dolaşlm biraz da :D

Ben bugün arabamı servise bıraktım karterin altında yağ sızıntısı vardı hadi hayırlısı bakalım

bende 15 gun sonunda sabah mazot aldım disel ya gözunu seveyım neydı eskıden cektıgım:) akşam yıkatmayı planlıyorum

Bugün gösterge ışıklarını maviden beyaza çevirttim.Yazamadığım diğer günlerde ise;

-Plakalık iptali
-Arka paspasların arasındaki şaft boşluğuna(bizim arabaladra yok ama sanki var gibi yapmışlar :) ) döşemeciden parça ayarlanması
-Ön kaput+tavan+bagaj kapağına boya koruma
-Detaylı döşeme ve koltuk temizliği

yenikadran.jpg

Kornamı değiştirdim pederin caravelden alman kornasını söküp o çifti benim çıngıragın yerıne taktım :D

Bugün gösterge ışıklarını maviden beyaza çevirttim.Yazamadığım diğer günlerde ise;

-Plakalık iptali
-Arka paspasların arasındaki şaft boşluğuna(bizim arabaladra yok ama sanki var gibi yapmışlar :) ) döşemeciden parça ayarlanması
-Ön kaput+tavan+bagaj kapağına boya koruma
-Detaylı döşeme ve koltuk temizliği

yenikadran.jpg
Gösterge ışıklarını değiştirmek ne kadar tutuyor ? Bende Astra ma yaptırmayı düşünüyorum

yıkattım,sonra turtle waxla cilaladım,içinide sonaxın torpido temizleme spreyi ve deri sütüyle sildim.

Geri