bursadan katılanlar...

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan 61TS061
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
ooofff millett acayip kötü bi gündü akşam 6 da sınawım wardı 5 de bankadan çıkıcam bi baktım kasamda 200 ytl eksik.. ona canım sıkıldı sınawa geç kalmıyım die sınawa gittim hemen ama bi girdimki sınaw kazık.. ordan çıktım salak salak ewe geldim.. uff bütün haftasonum kötü geçer şimdi.. canım acayip sıkkınn..

ooofff millett acayip kötü bi gündü akşam 6 da sınawım wardı 5 de bankadan çıkıcam bi baktım kasamda 200 ytl eksik.. ona canım sıkıldı sınawa geç kalmıyım die sınawa gittim hemen ama bi girdimki sınaw kazık.. ordan çıktım salak salak ewe geldim.. uff bütün haftasonum kötü geçer şimdi.. canım acayip sıkkınn..
uzuldum gorkem ya kardesım canına gelmesın bosver ya benım de metal subab kapakarimi calmıslar:D:D
aksılık bugun tv yaptırıkene farkettım tv olmadı aksılık aldı gıdıyo hayırlısı:sorry:

gorkem yarın termınala gıdecem memleketten bıseler gondermısler yarın fıbercıye gıtcem cam ustunu vernıklıcek gel kanka yanıma takılırız stres atarız kardesim

ne alaka canim sevınıyonmu basımıza geleni uzuluyonmu :hıh:
:hıh:.. aklıma bişey geldi..hani adamın birinin arabasının teybini çalıyorlarmış ya hep adamda birgün not yazmış arabada teyip yok diye..sende bidaha cama yaz bu arabada hiç bişey yok koltuklarından başka diye:):)

:hıh:.. aklıma bişey geldi..hani adamın birinin arabasının teybini çalıyorlarmış ya hep adamda birgün not yazmış arabada teyip yok diye..sende bidaha cama yaz bu arabada hiç bişey yok koltuklarından başka diye:):)
cok ınanır yaa bu arabada bişey yok diye cocuklarin işi bi yakalarsam ben sorarim :)

bak işte sende diyosun çocukların işi diyee zaten bu yazıya ancak çocuklar kanar...:):)

bak işte sende diyosun çocukların işi diyee zaten bu yazıya ancak çocuklar kanar...:):)
ikisini almıslar digerlerini alamamiş metal subap kapaklarini pense ile sıkmıştım diger ikisini sokememiş insallah cocuk işidir yoksa işimiz :sorry:
hem sanane hatice ugrasma benımle :kop::kop::kop::kop:
eline koz gecti tamam:D:D
bak bi konu acarim sen biliyosun laf lafi aciyor yerınden oynar ha :D:D

Geri