bursadan katılanlar...

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan 61TS061
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
selam herkese , bu aralar yogunluktan pek siteye giremiyorum,Haydar gelmiş Görkem gitmiş, herkes ufaktan tatile kaçıyor, ne güzel :) bugun Yılmaz ın nikahi var Allah tamamına erdirsin , ömür boyu mutluluklar nasip etsin :)

selam herkese , bu aralar yogunluktan pek siteye giremiyorum,Haydar gelmiş Görkem gitmiş, herkes ufaktan tatile kaçıyor, ne güzel :) bugun Yılmaz ın nikahi var Allah tamamına erdirsin , ömür boyu mutluluklar nasip etsin :)
allah tamamina erdirsin hayırlı olsun:)
berker abi nasilsin görusemiyoz

yılmaz abiye mutluluklar diliyorum :alkis:

berker abi nasılsın görüşmeyeli?

aramızdan bir kişi daha ayrılıyor demek:D:D hayırlı olsun mutluluklar yılmaz abi.

bu arada yaz okulu ne zaman bitiyor :D

Bende Bursa'dayım arkadaşlar.
Öğrenciyim, Zuhal Dörtçelik(Şenipek) Anadolu Teknik Ve Endüstri Meslek Lisesinin Anadolu Teknik Lisesinde 10.sınıfı okuyorum.:)
Yaşım küçük olduğu için ne ehliyetim,ne de arabam var.:D
Aile aracımız olarak "Opel Astra CD" var.
Ama O'da kışın değişecek,bayaa oldu alalı,değişiklik zamanı geldi gibi..:)

Bende Bursa'dayım arkadaşlar.
Öğrenciyim, Zuhal Dörtçelik(Şenipek) Anadolu Teknik Ve Endüstri Meslek Lisesinin Anadolu Teknik Lisesinde 10.sınıfı okuyorum.:)
Yaşım küçük olduğu için ne ehliyetim,ne de arabam var.:D
Aile aracımız olarak "Opel Astra CD" var.
Ama O'da kışın değişecek,bayaa oldu alalı,değişiklik zamanı geldi gibi..:)
hoşgeldin adaşim tam nerde oturuyosun:)

Geri