bursadan katılanlar...

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan 61TS061
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
görkem naber kardeşim? ooo iyiden iyiye boşladı bursa görkemla ben nöbetçiydik bu gece :D bu arada yarın sabah 10 da çıkıyorum yola 1 ay kadar yokum herkese selamlar iyi bakın kendinize....

sınawlar bitti zaman bol artık girebiliyorum siteye:) bgn senide okulda gördüm ama sen gitmiştin artık yetişme imkanı olmadı.. hadi yolun açık olsun..

:rolleyes:valla cok kotu hastayım 3 gun uzerıne ayaga kalkabıldım dedım pc basına gecıyım ne var ne yok ;)
erman kardesım gule gule gıdersın kazasız belasız yolun acık olsun
gorkem hastayım kardesım yataktan bugun kalktım allaha sukur bıraz ıyıyım ;)

çok geçmiş olsun paşam.. hayırdır nası böyle kötü hasta oldun.. dikkat et.. bende c.tesi arabaya bişiler yaptırdım sana dicektim birlikte gidelim..neyse sen iyileş biran önce..

çok geçmiş olsun paşam.. hayırdır nası böyle kötü hasta oldun.. dikkat et.. bende c.tesi arabaya bişiler yaptırdım sana dicektim birlikte gidelim..neyse sen iyileş biran önce..
sagol kardesım valla su hastalıgı tamıyla bı atlatsam yardimci olurum bugun daha ıyıyim ;)
far sensöru uzunlara osram coll blue 5000k aldım 1 haftadır takcam arabada duruyor

Son düzenleme:
geçen hafta sonu ankaradaydım düğün için sağolsun veledin teki arka sağ kapıya girmiş geri geri çıkarken duran arabaya:D arabasız kaldım 4 gündür yarını iple çekiyorum :D bu arada hazır kapı boyanırken kuşaklarıda boyatayım dedim ve onuda aradan çıkarttım . arabasızlık ne zormuş :D derlerdide inanmazdım ..

anladım paşam kendine dikkat et bursaya lazımsın:) sen keyfine bak osramlar takılır bigün:)

hoop neler oluyo :) sınavlar bitti uzun bi süre rahatım :) ne buluşma mı yapıyoruz :)

geçen hafta sonu ankaradaydım düğün için sağolsun veledin teki arka sağ kapıya girmiş geri geri çıkarken duran arabaya:D arabasız kaldım 4 gündür yarını iple çekiyorum :D bu arada hazır kapı boyanırken kuşaklarıda boyatayım dedim ve onuda aradan çıkarttım . arabasızlık ne zormuş :D derlerdide inanmazdım ..
gecmiş olsun kapı kusaklarıda boyanmasi aradan cıkdi :D:D

Geri