bursadan katılanlar...

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan 61TS061
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
:rolleyes:valla cok kotu hastayım 3 gun uzerıne ayaga kalkabıldım dedım pc basına gecıyım ne var ne yok ;)
erman kardesım gule gule gıdersın kazasız belasız yolun acık olsun
gorkem hastayım kardesım yataktan bugun kalktım allaha sukur bıraz ıyıyım ;)
kankam geçmiş olsun yaw h,ç haberimiz olmadı valla ya neyse iyisin ya şimdi gerisi önemli deil ;)

ya bişey soracam ya beyler yolda gelirken çeyrek depo benzinim vardı bi an baktım fule yakın gösteriyor sonra 15-20dk kadar sonra geri indi olması gereken yere sonra bi daha aynısını yaptı neden olur bu yaw kafayı yedim yolda gelirken.... aydınlatın beni bi daha evel başına gelen falan var mı böle bişey? bu arada da 155ytl lik benzinle 800km yol yaptı benim araba nasılım? :D

ya bişey soracam ya beyler yolda gelirken çeyrek depo benzinim vardı bi an baktım fule yakın gösteriyor sonra 15-20dk kadar sonra geri indi olması gereken yere sonra bi daha aynısını yaptı neden olur bu yaw kafayı yedim yolda gelirken.... aydınlatın beni bi daha evel başına gelen falan var mı böle bişey? bu arada da 155ytl lik benzinle 800km yol yaptı benim araba nasılım? :D
kanka yoldaki egim yapar benimkide ole rampa yukarı asagi yola egimine gore saptırma oluyo kardeşim;)
800 km iyi yapmişin bizim arabalar az yakıyo hakkını verırsen iş degişir

kanka yoldaki egim yapar benimkide ole rampa yukarı asagi yola egimine gore saptırma oluyo kardeşim;)
800 km iyi yapmişin bizim arabalar az yakıyo hakkını verırsen iş degişir
kanka yok ya dümdüz yoldu acaba deponun dibindeki pislik fullenince şamandıraya falan bulaştı da sallandıkça sıkışık kaldı tekrar bıraktı falan öle bişey mi oldu ki?kanka beşyola ya da otosansite yolun düşerse bi sorsana burda tamirci falan yok a.q. sana zahmet yolun düşerse bi sorsana ya da tanıdık elektirikçi varsa :( ;)

kanka yok ya dümdüz yoldu acaba deponun dibindeki pislik fullenince şamandıraya falan bulaştı da sallandıkça sıkışık kaldı tekrar bıraktı falan öle bişey mi oldu ki?kanka beşyola ya da otosansite yolun düşerse bi sorsana burda tamirci falan yok a.q. sana zahmet yolun düşerse bi sorsana ya da tanıdık elektirikçi varsa :( ;)
kanka yarin allah izin verırse elektırıkcıye gıdecem benım far sensoru aldım taktırcam ona sorarim kardesim bana kalırsa 12v kablosunda temasizlik var bak arka koltugu yer oturulan mınderi kaldır doseme de samandıranın yerını gorucen bak bakalım kontagı ac kabloları salla bakalım ordanmı yapıyo ben yınede sorarım ;)

millet nasıl oldu camlarla kapı araları:p ewden çektim biraz kötü çıktı ama idare edin:)

grkem759dx7.jpg

Geri