bursadan katılanlar...

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan 61TS061
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Burak abi bu samsung gt-b7320 telefona nasıl java yükleyeceğiz telefon internetten video açmıyor

hıc sorma cıftlık mahallesınde bı yer tarıf edıyor akıllara zarar şopar mahallesınde kumaş aldı mustafa forumdan gökhanla buluştuk gıttık yanına herkese slm var cok yorgun ve bıtkındı bu gece gerı döncek ıstanbula aksıyon yok malesef beyler yanliz size suprızım var mustafa bana gömlek bıraktı gömlek lerı satıcam forumdan ısteyen varsa %50 ındırımlı vercem yanlız L S M model gıyenenler şanslş tommy marka gömlekler elımde mevcut hazır xl xxl modellerde var başka marka kendıme aldım almak ısteyen varsa benle ırtıbata gecsın burak k emre kuşkondı :D koncuk :D ustune super oturcak spor kesım gömlekerım elımde paranızı yemeyın bana gelın :D:DD:D:D
burakkkkkkkk cami gorunumlu ewın ordamı satsak ne yapsak :D:D:D bu arada bırader begenırsek bende talıp olurum gomleklereeee rengınden desenınden bahset bırazda anlayalım....

İnsan giderken haber verir mustafanın yanına gidiyorum senide alayım diye :D :p
valla beynım sulandı mesto corsanın onu tampon sokuk gezıyoduk ışlerı bıtıremedık daha derken gökhan eve gıderken benı cıflıkkoy vatan mahallesıne bıraktı sag olsun gökhan görukleye gıttı onunda ışınden alıkoyduk teşekkurler:D
mustafaya bızım mahelleyı ögrettım rahat ol geldımı dırek bana gelcek zaten cok bıtkındı fazla usteledım gece gerı doncem dedı ıstanbula dahada bırsey dıyemedım
Burak abi bu samsung gt-b7320 telefona nasıl java yükleyeceğiz telefon internetten video açmıyor
bolt denen program var wıfıden baglandınmı yutup vıdeolarını ızleyebılıyosun ben cd yapar verırım sana ;)

Son düzenleme:
burakkkkkkkk cami gorunumlu ewın ordamı satsak ne yapsak :D:D:D bu arada bırader begenırsek bende talıp olurum gomleklereeee rengınden desenınden bahset bırazda anlayalım....
hajı beklemedınkı ya acele ettın gömler bende begendıgını alırsın tommy var ıcınde :D

Samsung-BT-7320-Omnia-Pro-Tertemiz-Garantili__29404158_0.jpg

e72 benzıyor hayırlı olsun guzel telefon gule gule kullan :)

hajı beklemedınkı ya acele ettın gömler bende begendıgını alırsın tommy var ıcınde :D
burak nerden bıleyım ben bı ısınız fılan var zannettım hemen kactım bende....hoca cok ılgılendın bugun cok sagolasın......birader senn o alet cantanın ıcındede bı ben yokum :D:D:D:D:D:D kamyon bozulsa tamır edersın o aletlerle :D:D:D

burak nerden bıleyım ben bı ısınız fılan var zannettım hemen kactım bende....hoca cok ılgılendın bugun cok sagolasın......birader senn o alet cantanın ıcındede bı ben yokum :D:D:D:D:D:D kamyon bozulsa tamır edersın o aletlerle :D:D:D
sende sogol emre bırşey yapamadıkkı daha bu bırşey degıl :D

Geri