bursadan katılanlar...

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan 61TS061
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
iyi sabahlar bursa bugün neskardaydım klima kaçak sıvısı bastık klimaya 1 hafta denicez bakalım kaçak nerden ama yeni farkettim ki klima açma dügmesine basmasan bile buz gibi üflüyo sanırım bi sorun war ya dügme çalışmıyo ya klima sürekli çalışıyo devreden çıkmıyo :) buton takımı bulmam lazım led fln yaptık bozduk sanırım klima kapanmadıgı halde akşam lamba yanıyodu 30tl benzin aldım gemlik dörtyoldan trilye yaptım geri narlıya döndüm şu an 107km oldu lamba yanmak üzere :D

bir de servis müdürü ahmet abi sagolsun insignia 1.6T ile çevre yolundan bi mudanya ayrımına kadar bol yardırmacalı bi test sürüşüne çıktım hasta oldum resmen yaa e39 hayalinden vaz geçtim sanki 2.el insignia bakar oldum :D

Son düzenleme:
geçmiş olsun haci insigya guzel ya gerçekten evin altinda komşunun var birde paasat var tasarim olarak motor olarak insigya gözume batiyor :)

yaw arkadaşlar lütfen kusuruma bakmayın;

gece 12 gibi yola çıktık istanbuldan 3.30 saat sonra bursada olduk ve kaza oldu hemen önümüzde kamyon aracı biçti yaralılarla uğraştık. ve erken kalktım işlerimden dolayı 7.30da hatta hepinizi kaldırıcaktım :) ama vaz geçtim ve işlerimi bitirdiğimde saat 7.30 olmuştu hem uykusuzluk hem yorgunluk olunca burak kardeşimin israrını kırmak zorunda kaldım. ve gece 12de yine yola çıktım 3te istanbulda olduk. ve yine 7.30da kalkmak zorunda kaldım ve 2 gündür uykusuzum :( tekrardan kusura bakmayın...

bu arada gömlekleri buraka verdim :) bol bol bıraktım fakat 100 kilonun üzerinde gömleklerim olmaz slim fittir :)

Günaydın Bursa Hayırlı Günler Hayırlı Cumalar..
Mustafa canın sağolsun bende Cts bir aksiyon olur diyordum ama neyse artık başka sefere..

Günaydın Arkadaşlar.
Bu arada hem ziyaret hem ticaret yapalım:) bursada uygun fiyata, kaliteli malzeme ve işçilikle yapan boya koruma mekanı tavsiyeleriniz var mı? auto king 175 + kdv dedi, izmir yolu eski sonax tarkan var, o da o rakamlara yakın iş yapar diye sanıyorum. var mıdır daha uygun yerler? illa vardır da, havadis sizlerde:)

Geri