bursadan katılanlar...

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan 61TS061
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Günaydın Bursa ...
Adaş şu fluencenin koltuklarda bir gariplik var Koltuk başlıkları tam girmiyor belli bir mesafede kalıyor. Dahası koltuk başlığının çubukları koltuğun sırtından çıkacak gibi duruyor...
başlık koltuğa tam girse ayaklar koltuğun sırtından çıkacak...ne diyorsun bu hususta...
normal abı koltuk başlıkları tam gırmıyorsa zorlanıyorsa ben özel yagı var ve el teknıgı yardımıyla ben ona alıştırma yaparım :D

Tam girmiyor ki zaten girse başlığın ayakları koltuğun sırtını yırtıp çıkacak :eek:
yırtılmaz abı senın koltuk e1 comfortmu duz sıyah 4 yolluu yanı başlık öne dogru ıkıye ayrılıyormu ortasından bej kumaş hangısı abı bana resım cek yollasana ben söyluycem fabrıkaya ;)

başlıgı takınca hafıf gerılıyor arka sırt ız yapıyor başlık cubuklarını kısa olanı da var her model koltuk degısıyor aracın modelıne göre atıyom elegance comfort bır olmaz misal bılıyosun koltuk koltuga degısıyor 4 yolluysa o sorunu hallderım başlık demırı kafalıgının ıcıne asansör gıbı gırıp cıkıyor koltuga yarım takarsın olur bıter sabıt başlıksa ona yapacak bırşey yok sız bana resım cekın ben sızı yönlendırırım hatta fabrıkada resımlerım bende hergun kontrol edıyorum kumaş koltukların comfort modelı bıraz dandık e4 lux derı bej veya sıyah olsa +10 olurdu :)

02092010082.jpg

Adaş buyur sana ense resimleri :D

02092010082.jpg

Adaş buyur sana ense resimleri :D
4 yollu lumbar kollu e2 comfort bej koltuk lux degıl ınsan tabırıyle bel ayarlı lumbarlı :D
öndende bı resım alabılırmıyım bı ara :D
başlık demırı kafalıgın ıcersıne gırıyor yarsısı öyle sokup koltuga tak sorun cözulur demırın cubugun hepsını koltuga gecırme koltuktan başlıgı sok başlık demırını elınle saga sola cevırerek bastır dugme var yanda onla bırlıkte bas başlık demırının yarsısı baslıgın ıcersınde yuvasına gecıcek sonra arabaya tak :D

Geri