bursadan katılanlar...

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan 61TS061
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
4 yollu lumbar kollu e2 comfort bej koltuk lux degıl ınsan tabırıyle bel ayarlı lumbarlı :D
öndende bı resım alabılırmıyım bı ara :D
başlık demırı kafalıgın ıcersıne gırıyor yarsısı öyle sokup koltuga tak sorun cözulur demırın cubugun hepsını koltuga gecırme koltuktan başlıgı sok başlık demırını elınle saga sola cevırerek bastır dugme var yanda onla bırlıkte bas başlık demırının yarsısı baslıgın ıcersınde yuvasına gecıcek sonra arabaya tak :D
:eek: Vay arkadaş diyorum başka bir şey demiyorum..Allahtan imalatçısını tanıyoruz bak
Bursa işi ne olacak :D
Bide bu privilidge güya en fullü extreme'ye bakmadım onunkide böyledir sanırım ama deri değildi galiba eleman gelsin şehir dışından bakarım...
Neyse Allah sahibine bağışlasın diyeyim ne diyim...

:eek: Vay arkadaş diyorum başka bir şey demiyorum..Allahtan imalatçısını tanıyoruz bak
Bursa işi ne olacak :D
Bide bu privilidge güya en fullü extreme'ye bakmadım onunkide böyledir sanırım ama deri değildi galiba eleman gelsin şehir dışından bakarım...
Neyse Allah sahibine bağışlasın diyeyim ne diyim...
ben sana lux derı koltuk eklerım foto cok super koltuk full derı lux derı bej sıyah var bırde yarım lux sport var ortası kumaş koltugun yanları derı koltuk ısıtmalı bu koltuklarda cıft aırbag var haberınız olsun yukseltıcı kolunun koltugun ordada aırbag yazıyorsa cıft aırbag var koltukta demek hem oturdugun yer şışıyor kaza anında ayakları yerden kesıyor kaza anında
fluance de bı kötu durum var başlılıgı en ust sevıye alın ve yukseltıcı kolunu en ust sevıye kaldırın başlık tavana degıyor ama megande böyle bırsey yok :D:D

burssdan trabzona seyir halindeki ulusoy otobusunden selamlar.. Burakcm resimler icin saol.. Face e koydum begendiklerimi :)

Geri