bursadan katılanlar...

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan 61TS061
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
balansı nerde yaptırdınız görkem yeni lastik taktırdım acayip sallantı yapıyor 90 u geçince..

terminalin karşısında hassoyun yanında lassa ama sen lastik aldın yerde yaptırsana daha mantıklı olur;) kadir war orda onu bul bnm arabayı söyle hatırlar:D ama çok tilkidir dikkat et:D

balansı nerde yaptırdınız görkem yeni lastik taktırdım acayip sallantı yapıyor 90 u geçince..
yeni lastikten yapar 200 km yapıcan ki otursun lastık sonra bılgısayarlı rot balans yaptırcan en ıyısi bizim gorkemın sorunu baskaydi cozduk jant gobeklerını takmamıs laassa kadır abı onun ıcın sallatı yapıyordu gobeklerı takınca sallama kesti sorunu cozduk haydar ;)

bilgisayarlı rot balans için özdileğin yanında (ilk özdilek-gemlik yolu) opet, onun da yanında eski hunter servis vardır, tavsiye ederim.40 ytl ye aracınıza süper ayar çekerler, haberiniz olsun

slmlar beyler nasılsınız? burak kanka noldu dövecek adam varsa gelim hemen spor olsun :D görkemim hayırlı olsun sen uyma bu burak kankama yoksa bu işin sonu turboya kadar gidecek :D :D :D :D :D

bugün rot balansa soktum arabayı 90 ytl sıkışmış usta bi güzel çıkarttı sağolsun :D

Geri