bursadan katılanlar...

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan 61TS061
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
ufff ne yaptın öyle haydar:) ya keşke berker abinin dediği yere gitseydin.. öok fiyat farkı war arada..

slmlar beyler nasılsınız? burak kanka noldu dövecek adam varsa gelim hemen spor olsun :D görkemim hayırlı olsun sen uyma bu burak kankama yoksa bu işin sonu turboya kadar gidecek :D :D :D :D :D
erman sorma evın ıcene eskı arabanın brandasını serdım yatak odas mutfak tavan akıyor sabah yonetıceıler geldı gordu babamı aldım aılece yalovaya geldık sınırlerım bozuldu arkadas elımden kaza cıkacak tı bursada kalsam yolavoda amcaoglunun ınternet cafesınde oturuyom :)

erman sorma evın ıcene eskı arabanın brandasını serdım yatak odas mutfak tavan akıyor sabah yonetıceıler geldı gordu babamı aldım aılece yalovaya geldık sınırlerım bozuldu arkadas elımden kaza cıkacak tı bursada kalsam yolavoda amcaoglunun ınternet cafesınde oturuyom :)
kardeşim benim yaa takma kafana yaptıracaklar mı yöneticiler? takma kafana yaa boşver bu arada da ben yarın antebe gidiyorum tekrar var mı isteğin?

ya burak çok geçmiş olsun elimden gelen bişe olurmu kardeşim?

kardeşim benim yaa takma kafana yaptıracaklar mı yöneticiler? takma kafana yaa boşver bu arada da ben yarın antebe gidiyorum tekrar var mı isteğin?
sagol erman yalovada bır yagmur vardı aynı sılgecler yetısmıyo gece 1,5 tu geldım bursaya evlere senlık yagmur akıyor tavandan bugun ustalar da geldı helallık alcaklarmıs zararı karsılıcaklar soledıler bu sıtresten sonra karsılasa ne olur karsılamasa ;)
kardeşim gıdersın gule gule bayramda bursada yoksun herhal

ya burak çok geçmiş olsun elimden gelen bişe olurmu kardeşim?
gorkem sagol yapacak bıse yok kardesım pc ustunde naylon tv ustunde heryer naylon cektım yatak odasına branda gecınıp gıdıyoz şiip şiip seslerle geceyı gecırdık şimdi ustalar catıda bı kere su aldı artık bayramda sonra artık boya olur :confused:

Geri