bursadan katılanlar...

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan 61TS061
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
arkadaşlar debriyaj setinin değişmesi lazımmış aracın bursada bildiğiniz düzgün ve ucuz servis varmı ? otokoç çıldırmış 90000 km standart bakım ve debriyaj setine 12000 ytl istiyor , şentürkler 900 ytl arkas 650 gibi bişey dedi ama tam belli değil.
haydar oto kıng e ahmetle ıkımızın arabalarınıda onur kardesımıze emanet edıp bıraktıktan sonra malum yaya metroya yururkene bugun ahmetle 16 ytl ford focus gorduk 2004 model kanka hıc masraf etme model yukselt bence 1200 ytl ne ya ben sana ozelden msj atacam bıde orayı ara kardesım;)

burak dediğim gibi arabada bi sorun yok miyadı dolmuş diyip kendimi avutuyorum ama:) araba 90000 km de daha fren balatasından başka değişeni yok :D fabrika çıkış lastikleri bile yeni değiştirdim :D

burak dediğim gibi arabada bi sorun yok miyadı dolmuş diyip kendimi avutuyorum ama:) araba 90000 km de daha fren balatasından başka değişeni yok :D fabrika çıkış lastikleri bile yeni değiştirdim :D
haydar cok geldı bana yetkılı servıse gıtme bence bu arada kac model araba bugun 2004 gordum temız makına 16 mılyar hesap et:D

pazar gunu sevgılı serkan kardesımızın evınde mangal yaktık ahmet serkan gorkem ben bır kac foto ekleyım dedım:)
ahmet cagan 16 wandet 16

bluefear53 burak akbulut ben görkemın belalası :kop::kop:

serkan kardesım :)

buda bızım mangal :D:D

seko ve ben yorucu bır uykusuz sabahi kahvaltı sonrası

Son düzenleme:

görkem kardesım ve benım araba o anda hemen cekmıs :D

görkem sana angel aldırac olmuyo böyle :D

Son düzenleme:
haydar cok geldı bana yetkılı servıse gıtme bence bu arada kac model araba bugun 2004 gordum temız makına 16 mılyar hesap et:D
benim araba 2004 model zaten :D 16 milyar çok ucuza veriyormuş. birde benim arabada herhangi bir sorun yok . baskı balata bana iyi dayandı hatta :D

yetkili servislerle detaylı fiyat konuştum iyice coştular :D şentürkler 1700 e çıktı :D baskı balata triger 90.000 bakım, bosch servis te aynısını 1000 ytl 10 taksite halledecez diye konuştuk bakalım temiz olsunda katlanacağız artık.

ne tawuk sosu yapmışım beeeeee :) walla görünce cnm çekti gene :) haydar süper ortam oluyo katıl kardeşim;)

benim araba 2004 model zaten :D 16 milyar çok ucuza veriyormuş. birde benim arabada herhangi bir sorun yok . baskı balata bana iyi dayandı hatta :D

yetkili servislerle detaylı fiyat konuştum iyice coştular :D şentürkler 1700 e çıktı :D baskı balata triger 90.000 bakım, bosch servis te aynısını 1000 ytl 10 taksite halledecez diye konuştuk bakalım temiz olsunda katlanacağız artık.
haydar sende yetkılı servıs hastalıgı var kardesım ıcın rahat edecekse orda yaptır faiş fiyat ben yaptırsam bu fıyata 1 sene uyuyamam ALLLaH TAN korkuları olmasssa 2ci el yerlı araba fıyatı solıcekler:D:D

Geri