bursadan katılanlar...

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan 61TS061
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
ya şimdi ben kışın 15' orjinal jantlara dönüyorum mayıs ayından beri takılı jantlar üstünde 3.ye aynı şey oluyo öntakımdan da kaynaklanıcagını zannetmiyorum 20ytl ye bi balans ve herşey düzeliyo ama niye bu balans kaçıyo onu çözemedim.

Sercan lastiklerin içinde patlamayı engelleyen zırh benzeri birşey var mı ? Varsa bunlarda sendeki sorunu ortaya çıkartıyormuş.

buluşma yalan oldu

ben görkem le görüştüm sadece onun eve gittim bayramlaştık onun haricinde herangi bir aktivite olmadı
ama hepinizle tanışmak istiyorum bu tür konulara biraz daha duyarlık olursak iyi anılarımız olur..

Biz Sercan la küçük bir bayram buluşması gerçekleştirdik. Babası ve kardeşi ile de tanıştım. Çaylar ve sohbet çok güzeldi. Öğrendim ki bizim atalarla aynı köklerdenmişiz.
yakında resimde ekleyeceğim. Tüm arkadaşlara selamlar,

Biz Sercan la küçük bir bayram buluşması gerçekleştirdik. Babası ve kardeşi ile de tanıştım. Çaylar ve sohbet çok güzeldi. Öğrendim ki bizim atalarla aynı köklerdenmişiz.

evett buluşmamız güzeldi abi dedigim gibi buralardayım müsayit olursan ara.resimleri bende eklicektim de makine kız arkadaşımda kalmış yarın alıcam inş.

ya herkes buluşmaya istekli de, bir organize olamadık, o zaman önce zaman belirleyelim, sonra mekan belirleriz.1 ay gibi bir zaman sonraya tarih koyalim ki, görüp te katılmak isteyen daha çok olsun derim. 7-8-9 Kasım haftasonunda bir gün buluşmayı öneriyorum, herkes fikir belirtsin lutfen

buluşma yalan oldu

ben görkem le görüştüm sadece onun eve gittim bayramlaştık onun haricinde herangi bir aktivite olmadı
ama hepinizle tanışmak istiyorum bu tür konulara biraz daha duyarlık olursak iyi anılarımız olur..
kanka taşi bızede atmısın malum bayramda bulasamadık ;)
bugun acısını cıkardık ahmet :D

aleykum selam murat kardesım;)

ya herkes buluşmaya istekli de, bir organize olamadık, o zaman önce zaman belirleyelim, sonra mekan belirleriz.1 ay gibi bir zaman sonraya tarih koyalim ki, görüp te katılmak isteyen daha çok olsun derim. 7-8-9 Kasım haftasonunda bir gün buluşmayı öneriyorum, herkes fikir belirtsin lutfen
yapalım berker abi hafta sonu bana uyar ;)

Geri