bursadan katılanlar...

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan 61TS061
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
hajı dun bıtane vectra gts 3,2 geldı :D temız dusunursen takasta yapar senle yapalım dedı benım arabaya erıdım de suan durum musaıt olmadıgından bırde ıkı arabaya cıkarcaz ılerde dusuncesıyle vaz gectım :D
temız 1,3 cdtı denk dusmedı cıvıc 2009 model elegance dustu bı ara jetta bora vardı temız aklımda olsun ;)

dizele geçmem lazım gönül vectra 1.9cdti dan yana ama onun temizini bulmak daha dert lpg ile uğraşmak istemiyorum açıkçası askerden sonra ankara-bursa hatında baya yol yapçaz astra işimi görür gibi geliyo bi yazılımda yaptıkmı yeter:)

dızelın temızını bulmak lazım ya sercan duşerse bakalım haber verırım sana :)

bu sabah termınala gıderken özdelıgın önunde araba takla atıp refuşe cıkıp yolun ortasında su kanalına dusmuş dıkkat edın gızlı buzlanma lar basladı cevre yolunda lambalarda kalktım 1 vıtes 2 vıtes koydum araba saga kaydı gazı kestım 3 attım topladı dıkkat edın yollar baya kaygan sabah -3 du aman dıkkat edın;)

Yollar çok sakattı bugun, ögleden sonra kısa bir süre içerisinde 2 farklı aracı bankette gördüm, biri FSM de gri bir g.punto biri de izmiryolu üzerinde kırmızı bir tipo bankete savrulup bir yerlere vurmuşlardı

uludag yanıyor balaban mahallesıne kadar ıner böyle yangın devam ederse :(

yangın suan halen devam edıyor ne yazıkkı evden cok rahat göruyorum :(

Geri