bursadan katılanlar...

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan 61TS061
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
İyi geceler Bursaaaa:D Uzun zamandır yok ameliyat stresi yok ameliyat derken bi türlü yazamadım artık tamamen iyileşmeye başladığım şu günlerde eski formumu yavaş yavaş kazanıyorum sanırım:):)

Sağol abi:) ohh be dünya varmış valla sağlık olmadıktan sonra dünyayı verseler yine istemem....

Önce saglik kardeşim yuzunu kolla 1sene bide direk soguk yuzune vurmasin burnun sizlar grip olmamaya bak bende oldum 2007 benimki tekrarladi ya et buyudu yada kemik tekrar ameliyat olcam galiba öyle gözukuyor :)

Önce saglik kardeşim yuzunu kolla 1sene bide direk soguk yuzune vurmasin burnun sizlar grip olmamaya bak bende oldum 2007 benimki tekrarladi ya et buyudu yada kemik tekrar ameliyat olcam galiba öyle gözukuyor :)
hiç gerek yok bence olma :) eğer önceki ameliyatında doktorun bi hatası yoksa kemik olma ihtimali yok büyük olasılıkla et büyümesi olmuştur tekrar. bence sadece et için de olmaya değmez nasıl olsa kafasına göre büyüyo küçülüyo kereta:D:D

Burnumda kemik kalmadi burnumun ucunu hissetmiyorum aslinda doktor zamanında bunun yaninda estetik olmam lazimdi et sarkti veya buyudu ama rahatsiz ediyor bir cok ameliyat oldum burun ameliyati gibi pis bi ameliyat görmedimya işkence :)

Bugün çektirdim film beşyolda komple 2 numara. Bakalım nasıl olcak polislerle. :D

hayırlı olsun dıkkat ceken bı araba olmadıgı ıcın bırsey demezler rahat modıflı olsaydı neyse kazasız belasız suruşler ;)

Şimdi bagaj üstü spoiler düşünüyorum sırada o var. :D APP Plakada istiyorum aslında ama bakalım... :D

Geri