bursadan katılanlar...

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan 61TS061
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
buluşma ıptal oldu herkes hastaymış ertelesın dedı cogunluk bızde ılerı tarıhe attık herkesın gelebılmesı acısından

Burak Akbulut abi bulursak bu hafta bulamazsak önümüzdeki hafta inşallah gelicem.Seninde aklında olsun abi 131 görürsen araştırabilirsen çok sevinirim. :maden:

Herkeşe benden çaaaaaay :D

ınsallah kardesım bulusuruz herkes hasta kımısı yasta ılerı tarıhe attık :)
bakalımmı senın kırmızı 131 ee naptın sattınmı senınkını

abı kınayelı laf dokunduruyosan kızma berker abı özur dılerım eger benlık problem varsa telefondan yazıyorum ınan pc cıkacak halım yok ben yıne gelıyodum dıger arkadaşların bazıları ve burak abı ve kucuk burak hasta gelemıycekler ıptal oldu ettık abı

Dün verdim abi arabayı acil cillööp gibi bir 131 lazım :D o 17 jantlının altı çürükmüş turgay abi sordurmuş.. başka 131 bulmak lazım abi

hayırlısı olsun ben yıne gönlun olsun dıye cagırcaktım gel sansıte bakalım arabaya dıye

Abi zaten kesin gelirsem senden ve turgay abiden rica ettim, Çok teşükker ederim tekrar ilgi ve alakana..Yani demek isteğim önceki gibi gelip 2 arabaya bakıp dönmeyelim gelmişken 5 6 veya fazlası araba bulup hepsine bakıp en iyisini almak amacımız. Geldiğimde zaten bulusacaz beraber bakıcaz sen olmazsan olmaz abi bizle :D

ınsallah berkay sen netten arastır netlestır gelmısken 3,4 arabaya bakarsın bızde bakarız

Geri