bursadan katılanlar...

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan 61TS061
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Berkay 124 Verelim yanında promosyon olarak bi vitrin dolusu kupa ve madalya :D
Aracın ilk yapıldığı zaman çekilen resimlerde bu linkte
https://www.facebook.com/media/set/?set=a.472312155985.259421.265168490985&type=1

Uploaded with ImageShack.us

Son düzenleme:
abı kınayelı laf dokunduruyosan kızma berker abı özur dılerım eger benlık problem varsa telefondan yazıyorum ınan pc cıkacak halım yok ben yıne gelıyodum dıger arkadaşların bazıları ve burak abı ve kucuk burak hasta gelemıycekler ıptal oldu ettık abı

Özürlük bişey yok Burak :) haftaya bakarız artık

Berkay Fiyat olarak bilmiyorum ama geçtiğimiz yazın amcam aldı izmirden beraber getirdik araç halen daha garajda duruyo daha çıkarmadı fuara sokacakmış aracı 8.000 tl ye aldı Tesisatsız sadece kabinleri duruyo cihazlar yok bursaya getirdik bi kaç müşteri çıktı satacaktı aracı anlaşamadı felan ama bilmiyorum şimdi son durum ne. Ama sana şunu söylüyeyim bu gördüğün araç ile izmirden gelirken 1.8 passata tahmini olarak 300 metrede bi 50 metre kadar fark koydu aracın ilk müşteriside passatın sahibi oldu :D Şu japonyada gece feneri gibi gezen lamborjiiniler var videosuna felan bakmışındır belki onlar bunun yanında geceleyin biraz sönük kalır. aracın her yerinden ışık fışkırıyo neonlar ledler zenonlar :D:D

haftaya kaldı gökhan burdan takıp edebılırsınız
o kadar para degmez serceye hastalık ustalık bı yere kadar beyler :D

Günaydın hayırlı cumalar. Eyv burak takip ederim. Burak bizim amca biraz hastası daha biz çocuktuk böyle 124 lada serçe 131 tarzı araçları alıp satarak bi servet yaratti kapısında 2011 bmv 740 var ama 124 baktığı kadar bmv ye bakmiyo. Hiç pazarlık bile yapmadı alırken ama araçta yok yok bagaj kapısında tut ön arka kamera sistemine kadar herşey elektronik.

Geri