bursadan katılanlar...

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan 61TS061
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
görkem nasılsın canım kardeşim.
ne o küsüm fln
bilmeden bi kusur mu işledim:)
haberleşelim.

abi çok ihmal ediyosun bizleri :) yapalım arkadaşlar bişeler önceden tarih belirlensin yeterli bizim için.. bursadan büyük bi katılım bekliyorum kalabalıklaşcaz inş.

Bende burdayım arkadaslar.

Otomotıv yansanayı fırmasın tasarımcı olarak calısmaktayım.
Bursa nılufer tarafındayım gorusmek ısteyen arkadaslarla gorusebılırız..

Merhaba,
Tasarım derken makina, aparat, kalıp veya ürün tasarımı mı ?
Bende sac kalıp tasarımı ile uğraşıyorum da bir meslektaşımı bulabilmenin umuduyla soruyorum bunu, yanlış anlaşılmasın :rolleyes:

Merhaba,
Bende sac kalıp tasarımı ile uğraşıyorum da bir meslektaşımı bulabilmenin umuduyla soruyorum bunu, yanlış anlaşılmasın :rolleyes:

hertürlü tasarım itinayla yapılır :) ben de tasarımla uğraşıyorum

bakıyorum bursalılar topaıyor bende yarı bursalı olarak mesaj atayım istedim. sözlüm bursada her hafta oradayım. teksitil ve hırdavat işiyle uğraşıyorum

Merhaba ,

Bursalı olarak bu zamana kadar aranıza katılamadığım için üzgünüm bu zamana kadar tatlılar yenmiş,fuarlara gidilmiş,10 sayfa mesajar gönderilmiş neyse sonunda bende burdayım. Bursa Altıparmakta oturuyorum Gemlik'te Gümrük Müşavirliğinde İthalat-İhracat Müşteri Temsilcisiyim. Umarım ilk organizasyonda aranızda olurum.

Merhaba,

kalıp harıcındekı soyledıklerın gecerlı arkadasım

Organıze sanayı bolgesınde ONS MAKINA

bi melez olarak seslenmek istiyorum. 11 mayısta askerden dönüyorum. yani doğan güneş. akşam vakitlerinde istanbulda olucam şu tarih olayını ileriye atarsak sevinirim :) 17 mayıs gibi

Geri