bursadan katılanlar...

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan 61TS061
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Bende Revsan Aş'de çalışıyorum, sizin oraya gelmişliğim vardır. Sizin arkadaşlar da bizim şirkete 3D ölçüm için sık sık gelirler, bir gün onlara katılıp gelirsen bir kahve ikram ederim.

Revsanı bılıyorum soyledıgın dogru abı bızım ölçümcü arkadaslar
oraya ölçüm yapmaya geliyorlar.
Benide belki tanırsın yada duymussundur.
Ercan abi derler genelde babama :D
Mesut abiyle hakan abi gelir genelde sizin oraya bilmiyorum belki duymuşluğun vardır.

atilla abi nbr ya.. :)

İyidir, Özlettiniz kendinizi:)

Bu arada istanbulda 10 yılda başıma gelmeyen gemlikte ilk yılımı doldurmadan geldi. Vatandaşın biri durmuş trafikte polisten sıvışayım derken geri geri gelip bana çarptı. Küçük bir düzeltme ve far değişimi ile atlattım.

İyidir, Özlettiniz kendinizi:)

Bu arada istanbulda 10 yılda başıma gelmeyen gemlikte ilk yılımı doldurmadan geldi. Vatandaşın biri durmuş trafikte polisten sıvışayım derken geri geri gelip bana çarptı. Küçük bir düzeltme ve far değişimi ile atlattım.

Geçmiş olsun abi ya ? hiç haberimiz olmadı

Revsanı bılıyorum soyledıgın dogru abı bızım ölçümcü arkadaslar
oraya ölçüm yapmaya geliyorlar.
Benide belki tanırsın yada duymussundur.
Ercan abi derler genelde babama :D
Mesut abiyle hakan abi gelir genelde sizin oraya bilmiyorum belki duymuşluğun vardır.

Mesut'u tanıyorum, bizim burda genellikle geceleri takılır :)

Dogrudur cok sever gecelerı calısmayı o :) neyse senınle tanısmak ısterım serhat abı kısmet : ) sende gelırsen buralara beklerım :) onsda herkes tanır benı : )

Dogrudur cok sever gecelerı calısmayı o :) neyse senınle tanısmak ısterım serhat abı kısmet : ) sende gelırsen buralara beklerım :) onsda herkes tanır benı : )

İnşallah tanışmak kısmet olur, sizin işler baya yoğunmuş diye duydum, bizim işler de bayağı sıkışık bu günlerde.

ewt hazıranın ortalarına kadar yogunuz vakit buldukcada araabya bişeyler yapıyoruz ufaktan :)

Eyvallah teşekkürler. Küçük bir şey olduğu için yazmamamıştım.

Geri