bursadan katılanlar...

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan 61TS061
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
burak kafan düzeldimi? bn hala ii dilim kardeşim :)
kocum ben nebulduysam ictim körun votka dehşet birşey ya :D:D
başim catlıyo telefonum koltugum ustunde kalmiş unuttum kapatta yarın sabah bankadan alırım ;)
sen naptın rakıya dewam ulan rakıyıda bıtırdım sızın yuzunuzden yatmak bılmuyonuz gece 4,30 olunca uyudunuz

Son düzenleme:
gorkem cagrı falan gelıyomu tele blader yengen cıldırmısdır :D:D cvp vermeyınce :D:D
olum mıdem kotu yaa
görkem bu ara bızım evın altında cektıgın vıdeoyu benım tele at :D:D manyak muhabbet oldu vıdeoda

Son düzenleme:
ahmet bilader ne zaman gelıcen ben carsıya gıdecem sabah gıdelım alalım oglen catıcılar gelıcek takıp edıcem işi
telefon görkemde ararsan bulamasıınn söylıyım carsıda bulaşlim yada görkemın yanına gıdelım berber

Son düzenleme:
görkem gecmiş olsun sapsarıydın bugun ulan akraba cıktık annemın tarafından iyimi şimdi :D:D:D
kardeş bugun kn taktım olmaz boyle şey cok zevklı oluyo ama cıkardım 2 saat durdu arabanın ustunde :D:D

görkem gecmiş olsun sapsarıydın bugun ulan akraba cıktık annemın tarafından iyimi şimdi :D:D:D
kardeş bugun kn taktım olmaz boyle şey cok zevklı oluyo ama cıkardım 2 saat durdu arabanın ustunde :D:D

kanka ben fena oldum sabah sen geldinde.. ama çok şükür şimdi iyiyim.. olm görükledeydm bu akşam ortalığı inlettim peşime jandarma düştü kaçtım :)

Abi niye çıkardın kii? :)

kanka ben fena oldum sabah sen geldinde.. ama çok şükür şimdi iyiyim.. olm görükledeydm bu akşam ortalığı inlettim peşime jandarma düştü kaçtım :)

Abii,aman dikkatli ol.:D

Geri