bursadan katılanlar...

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan 61TS061
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
ahmet angel olaylarına mı girdi hayırlı olsunnn çalışıyoruz arkadaşlar iş güç

ahmet ne kadara aldın orjinal merceklileri bende çok niyetlenmiştim ama b1de çakma durucak diye vazgeçmiştim birde mercek için pek olumlu konuşmuyolardı deneme fırsatın oldumu?

bu gece yazar zenon aldık pazartesı sabahı bugun alıcaktı arabayıı gece denıcek tır şimdi fabrıkada calısıyo gece cıkısı yazar :D:D

ahmet ne kadara aldın orjinal merceklileri bende çok niyetlenmiştim ama b1de çakma durucak diye vazgeçmiştim birde mercek için pek olumlu konuşmuyolardı deneme fırsatın oldumu?

kardeşim bunlarınsıfırları çok pahalı çifti 1800 lira civarında diye biliyorum balastı ampülü yük kontrol beyinleri hariç onlarıda katarsan 3000 lirayı buluyor ben bir arkadaşımızdan aldım beraber temizledik ayarını yaptık çokta güzel oldu Maşallah sanada tavsiye ederim
senin arabanda da çok güzel duracağına eminim çakma falan olmaz merceklerde zenon gerçekten çok güzel açı veriyor eğer düşünürsen ayarlarız sana bu arada araba ne oldu senin yapılmaya başlandımı tekrar geçmiş olsun

aslında merceksiz b2 farına mercek takmayı düşünmüştüm ama yükseklik ayarı fln kalmıcak oda işime gelmez şu an orjinal farımda uzun+kısa 8000k xenon var farlarım fln gayet güzel ayarlı hatta tek şerit yolda test bile ettik karşıdan gelen sürücü farlara doğru bakmadıkça göz alma gibi bi problem olmuyo ki sarı ampulede bakarsan gözünü alıyo ama uzunları yaktıgımda aydınlatma müthiş acayip zevk alıyosun boş yolda fln.birde memlekette far ayarı yaptıran vatandaş hiç yok sonuna kadar kaldırıp öyle geziyo millet o yüzden merceksiz düzgün ayarlanmış xenonunda göz almadığını düşünenlerdenim.ama bu mercekli far gerçekten aklımda kaldı bi zaman çok peşinde koşmuştum.

bugün ihbarı yapamadık 2tane sınavım vardı bide kaza anı adamın trafik sigortasını rapora dogru yazmışım fotokopi çekerken eski sigortasını çekmişim yenisini faks yollamasını bekledik biraz sinirlerimle oynadı ama geldi sonunda tahminlerimizce yarın exper gelir kaportada çok bişi yok düzelir ama aks yamuk oralara fln sökülüp bakılıcak o parçalarda sigorta şirketinden gelicekmiş sanırım inşallah çabuk gelirde bi an önce çıkar die dua ediyorum.
gece gece baya uzun yazdım ama 2gündür sinirden uyuyamıyorum kusura bakmayın:))

gecmiş olsun sercan duzelır herşey cannı sıkma ;)
amo nasill oldu zenon :D:D:D onundekı cakıl taşlarını görebılıyonmu :D:D:D

Geri