bursadan katılanlar...

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan 61TS061
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
bilirim gıcık bi iştir honda için bizde çok ugraşmıştık ama aydınlatman 10numara olur

bilirim gıcık bi iştir honda için bizde çok ugraşmıştık ama aydınlatman 10numara olur
ya bu mercekler megan2 nın sonara taktık orası kolayda farı acma kapama bı dert tek sol farı yaptık da yarında sag farı yapıcaz mercekte kalıte bellı edıyo kendını ;)

ısı tabancası bulabilirsen daha rahat edersin saç kurutmadan çok daha az üüflüyo ama daha etkili.

ısı tabancası bulabilirsen daha rahat edersin saç kurutmadan çok daha az üüflüyo ama daha etkili.
onuda aldım tanıdıgımız bı abimız den neolur ne olmaz cok etkılı erıtıyo namusuzsuz :D:D
benım sac kurutma dehşet makına ya aynı işlevı yapıyor :D:D

ewet aynı noktaya tutmamak lazım ben eski bi far üzerinde deneyip sonra kendi farlarımı açmıştım sorun yaşamadım birde kapatırken dahada dikkat lazım ufacık bi delik kalsa buhar yapıyo namussuzlar

ewet aynı noktaya tutmamak lazım ben eski bi far üzerinde deneyip sonra kendi farlarımı açmıştım sorun yaşamadım birde kapatırken dahada dikkat lazım ufacık bi delik kalsa buhar yapıyo namussuzlar
sılıkon degıll mastık elıme bulaşti cam ıcın ozel bır malzeme gavur malı yabancı marka elımden cıkmadı 1 saat ovaladım gene yok insallah sorunsuz şekılde olurda angellerın ledlerınıde degıstım beyaz yaptım sol bıttı kaldı sag of of :D:D

biter biter ama ben yemin ettim böle işlere girmem artık illaki bi aksilik çıkıyo sinirlerim bozuluyo :D

Geri