bursadan katılanlar...

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan 61TS061
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
10gün sonunda tramer onayı geldi bugüne kadarda exper beyin keyfini bekledik usta bile sinir oldu çamurluk üstündeki kaporta işini halletti de jant ve taşıyıcı bekleniyo salı fln çıkıcak inşallah.
insallah ya aksılık cıkmaz experler tam sopalık valla dıger tarafta napıcaklar allah akıl fıkır versin keyıflerıne göre takılıyolar ;)

ya benimde anlamadıgım o rapor da herşey tamam adam suçunu kabul ediyo şahit yazılı kaza resimleride çektım olay yerinde onlarıda yolladım telefonda pürüz war raporda fln dedi bende açtım agzımı ertesi gün çıktı onay ama şimdide beyfendinin keyfini bekliyoruz yok abi Allah kaza fln vermesin kimsenin başına ufacık bişey için 2haftadır yatıyo araba

ya benimde anlamadıgım o rapor da herşey tamam adam suçunu kabul ediyo şahit yazılı kaza resimleride çektım olay yerinde onlarıda yolladım telefonda pürüz war raporda fln dedi bende açtım agzımı ertesi gün çıktı onay ama şimdide beyfendinin keyfini bekliyoruz yok abi Allah kaza fln vermesin kimsenin başına ufacık bişey için 2haftadır yatıyo araba
aynen amın sercan kardeşim ben yaatarr yorgunum sana ıyı geceler görusuruz gene kendıne ııyıı davran görusene dek benım yerıme bı r bıra ıcc :D:D sen

eywallah iyi geceler kardeşim bitirdim biraları bende yatarr yazlıkta boya işleri war oraya fidicem sabah:D

Geri