bursadan katılanlar...

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan 61TS061
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
slm arkadaşlar ben de buralardayım...biraz geç kaldım muhabbete ama idare edin...aranızda beni tanıyanlar vardır mutlaka...malum şafak 73 evleniyorum düyün telaşından pek fırsat bulamıyorum buralara uğrayamadım...

buaralar bi problem çıktı arabada onu paylaşmak için bi gireyim dedim gördüm ki bursalılar muhabbeti koyulaştırmış geç de olsa kafadan bi dalayım dedim muhabbete:);)

Görkem arkadaşımızın konuyu açarken ki tespiti çok doğru...mesela bizde Berker arkadaşımla burada tanıştık ve kısmet bu ya düyününde ben program yaptım..:) yetmedi bide taktım cd çıktım oynadım...:);)

birbirimize her konuda yardımcı olabilmek ve iyi dostluklar kurabilmek aslında bizim elimizde...umarım böyle de olur...

ya millet bu sayfanın sonunu gören varmı :):):) gittikçe gidiyoz maşallah ahahahaha

torunlar falan devam ettirir ilerde inş. :)

Eee fikir neyse zikirde o olurmuş, demekki muhabbetimizde samimiyiz ki bugünlere geldik. Bunda en çok Berker, Görkem ve Haydar'ın payları var. Sizi ve etkinliklere gelen diğer arkadaşları tanıdığıma çok memnunum. :)

slm arkadaşlar ben de buralardayım...biraz geç kaldım muhabbete ama idare edin...aranızda beni tanıyanlar vardır mutlaka...malum şafak 73 evleniyorum düyün telaşından pek fırsat bulamıyorum buralara uğrayamadım...

buaralar bi problem çıktı arabada onu paylaşmak için bi gireyim dedim gördüm ki bursalılar muhabbeti koyulaştırmış geç de olsa kafadan bi dalayım dedim muhabbete:);)

Görkem arkadaşımızın konuyu açarken ki tespiti çok doğru...mesela bizde Berker arkadaşımla burada tanıştık ve kısmet bu ya düyününde ben program yaptım..:) yetmedi bide taktım cd çıktım oynadım...:);)

birbirimize her konuda yardımcı olabilmek ve iyi dostluklar kurabilmek aslında bizim elimizde...umarım böyle de olur...

TAMAM MİLLET Bİ DAHAKİ ORG U BULDUM DÜĞÜN:kop: :kop: :kop: yılmaz abi çalıyo biz oynuyoruz sabaha kadar:alkis:

Yılmaz eksik olmasın iyi sanatçıdır, hem güzel çalar hemde bir gÜzel oynar :D Sagolsun bizim düğünde de döktürdü. Kısmet olursa 08.08.2008 de Yılmazlayız :)

hahahaaa haydar yakın zamanda bi süpriz yapacağını söylerim bak millete.. yılmaz abiden önce mi yapcan sonra mı ? :):):)

bu arada yılmaz abiyi de aramızda görmek istiyoruz bursa ahalisi olarak:)

Geri