bursadan katılanlar...

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan 61TS061
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
hiçbir beklenti yok ise, 4 duvar +çatı+kapı+pencere , 150-200 gibi bir ev bulunabilir, şehrin herhangi bir uzak köşesinde, ufak (1+1) yada eski dökük bir ev (ahşap) ne bileyim, aransa bulunur gibi,

valla ebde sadece geldiğim zaman kalıcam yani haftada 1 veya 2 gün kalıcam çok değil yani bi tur dönüşlerinde falan. sizin oradan kız aldığım için düğünde seneye ondan çok gidip gelicem ondan benim sadece başımı sokabileceğim bi ev isterse tek odalı olsun önemli değil çınarcık olur armutlu olabilir kumla gemlik hiç mi hiç fark etmez gelince kalayım yeter bana

kumlada bu mevsimde bulmazsın ama bakmak lazım malum yazlıkçılar akın etmeye başlamışlardır.

bence sen pansiyonda kal geçen gün 2 kız ark heykelde pansiyonda 2 kişi 45 werdiler.. bence gayet uygun fiyat..

hiçbir beklenti yok ise, 4 duvar +çatı+kapı+pencere , 150-200 gibi bir ev bulunabilir, şehrin herhangi bir uzak köşesinde, ufak (1+1) yada eski dökük bir ev (ahşap) ne bileyim, aransa bulunur gibi,

abi biz iş yerinden bi arkadaşa arıyoruz daha 250 den ucuz bulamadk o da 17 metrekare dükkandan bozmaydı :)

yok ucuz ev bursada :)

bence sen pansiyonda kal geçen gün 2 kız ark heykelde pansiyonda 2 kişi 45 werdiler.. bence gayet uygun fiyat..
görekm inanmazsın ilk bursaya geldiğimde londra motelde kaldım en son ölüyordum :) hemde korkudan anlatsam yerlere yatarsınız valla. ondan pek yakın durmuyorum bu pansiyon olayına aslında bana bi oda bile olsa yeter aslında internette yazıyor oda arkadaşı diye ama ne bilim işte rahat olmazsın yani

Geri