bursadan katılanlar...

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan 61TS061
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
bende geçen sene abant gezisine katılamamıştım...:( sanırm bu sene de katılamayacam:( malum 08-08-2008 evleniyorum...düyün telaşı bi taraftan sahne çalışmaları bitaraftan..iyice suyum çıkıyo beyaw..

Yaz geldi, sıcaklar Bursa ahalisine yaramadı :) herkes mayışmış kimseden tık yok :D

Görkem senin hala öğrencilik hayatın dewam ediomu___? Benim şafak 4 allahın izniyle perşembe sabahı bursamdayım binicem dizelimede direk kaportacıya kaputu bitirmem lazım ama genede buluşma yapalım ben bi şekilde bi araba bulur gene gelirim....!
tabii... öğrenci olmadan yaşamamın bi anlamı kalmazzz :kop:

şu finaller bitsin birlikteyiz kısmetse arkadaşlar.. fiko sende gel gama ya götür beni şu tesisat işine girelim:alkis:

bende istiyorum tesisat ama bedava olsun :D yada ben emrenin arkasından giderim onun tesisatı benim arabaya da yeter arkadan gelenede :D o gün çınardan çıkınca radyoyu sonuna kadar açmama rağmen emrenin tesisattan sebeb o ne dinliyorsa onu dinledim bulvarın sonuna kadar:D

bende istiyorum tesisat ama bedava olsun :D yada ben emrenin arkasından giderim onun tesisatı benim arabaya da yeter arkadan gelenede :D o gün çınardan çıkınca radyoyu sonuna kadar açmama rağmen emrenin tesisattan sebeb o ne dinliyorsa onu dinledim bulvarın sonuna kadar:D

:) bi daha sen ne istiyosan onu açarız haydar ayıpsın :) aldığım duyumlara göre "fiko" nun tesisatı çok sağlam olacak bakalım hayırlısı..

hep beaber gideriz biraz o biraz ben takılırız öyle :) resim var telefonla çektim ama bişi belli olmuyo :) h.sonu çekcem kısmetse

:) bi daha sen ne istiyosan onu açarız haydar ayıpsın :) aldığım duyumlara göre "fiko" nun tesisatı çok sağlam olacak bakalım hayırlısı..

MeNZiR YoK YaHuuu öle ucundan inceden bi Çıtr olcuak işte :) :)

Gama ya cümbür cemaat gidelim Murat Doğan Kowana kadar bizigene çökeriz dükkana....

Geri