bursadan katılanlar...

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan 61TS061
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
arkadaşlar bende bursa görükledeyim adım erman buluşmaları pm atarsanız çok çok sevinirim sabit buluşmalar da düzenleyebiliriz eğer yönetim için de uygun olursa tanışmak dileğiyle msn im: iermanyavuz_@hotmail.com

erman hoşgeldin.. şuan bende görükledeyim bi yerden wireless buldum siteye bakıyorum :)normalde merkezde oturuyorum..

arkadaşlar buluşmayı haftaiçi ayarlayalım cuma akşamı benim misafirler geliyo..

haydar arklar üniyi bitirdi toplanıyo onlarla son günlerimizi yaşıyoz:( bizde bitircez işte kısmet olursa gelecek zamanda :) sen nerdesin?

:D şimdi 7 oldu 10 yapıp rekor kıracam dermişim:D benim sınıf gideli 3 yıl oldu:D çocuklarla beraber takılıyorum okula gidince:D

:) acı oluyo bee kardeşim.. sen arklarını yolladın ben hatunu yolluyorum ailesinin yanına napacam bilmiyorum :( yakında opelim.net ailesi olarak konwoy yapıp bi ist yaparız haberiniz olsun:)

ben hatunu 2 sene önce yolladım:D kötü oluyo söyleyeyim her pazar izmirde alıodum soluğu :D sonra bitti zaten kurtulmuş oldum benzin parasından:D iyi tarafından bakarım olaylara daima :D

pazartesı salı arabanın ıslemlerı var yola hazırlık persembe gunu ıyı uyumam lazım cuma gece ankaraya yola cıkıcam ayni gun gerı gelıp pazar gunu tekrara gerı gıdecem ankaraya bıladerı asker haftaya bulusma olursa kacırdım ben ozaman

Geri