bursadan katılanlar...

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan 61TS061
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
çok geçmiş olsun üzüldüm yaaa
cana gelcene mala gelsın karedesım napalım ya enıste bızım alt katta oturuyo bızım sokkada kaza oldu ses falan duymadım altta anıstemın hanımı kıyamet koptu bagrısmalar ben balkona cıktım bende sasırdım o anda araba duvara carpmıs enıste enıste bagırdım oda soka gırmıs asaga ındım polıs cagırmıslar geldı memur bız bıse yapamayız dedı arabaya carpsa tamam suanda arabayı cekıntırın dedı gecmıs olsun dedı olayı cozduk arbayı teslım ettık sımdı enısteyı de dukkana bıraktım kafası dagılsın bıraz

geçmiş olsun burak üzüldüm eniştenin arabaya.. beyler bizsiz mi toplanıyosunuz :) millet toplanın burakların 11.kata gidiyoruz org. warmış..çay partisi :)

erikli ne taraftaydı?
ankara yolu uzerı cevıkkuvetı gecınce ılk lambadan yukari cıkıyosun gobege gelınce solda nurbasak market var sola donup dewam ettıkten sonra bı sol daha aradan yukarı cıkıyosun karsında yenı muhtarlık karsında goruceksın 11 katlı bınayı gorunce kırmızı sarılı bına ahanda ordayım :D

geçmiş olsun burak üzüldüm eniştenin arabaya.. beyler bizsiz mi toplanıyosunuz :) millet toplanın burakların 11.kata gidiyoruz org. warmış..çay partisi :)
başımız ustunde hepınızın yerı var ayıpsınız:D
sagol kardesım napalım enısteyı zıyarete ındım bızım altta komusumz zaten kendıne gelmıs sırrttı agrıyo sıcagı sıcagına bıse anlamadı tabı ıyı sımdı

Geri