bursadan katılanlar...

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan 61TS061
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
ben genelde hafta sonları hep kesteldeyim zaten belki de tanıyosundur...kestelde mi oturuyosun, beni 6 yıldır zümrütün piyanistiyim...elbet bi düğüne gelmişindir bizim salona...bak bu haftasonu da cumartesi pazar salondayım buyur gel tanışalım iki de şarkı patlatırsn:alkis:

ahuahuahuah yok abi ben kestel de oturmuorumda şarkı patlatma noktasında kopuk uçurtma zaten ben ama fabrikamız kestelde onun için hafta sonlarıda kestelde oluyorum

selam ahali, bir hafta tatile kaçtık, bizim konu çoşmuş :) tekrardan selamlar herkese, kolay gelsin

abi nerlerdesin ya arayacaktım dün akşam ses soluk çıkmayınca senden:) bende tatile gitmek istiyorum yoruldum çok fena:)

biz sezon açılmadan bir bodrum yaptık, mükemmeldi :) şimdi heryer iyice dolmuştur, cıvıl cıvıl olmuştur, değerlendir bu fırsatı Haydar :)

haftaya ya kemer yada çeşmedeyim otel bakıyorum ucuzundan :D varsa bildiğin ucuz güzel bir otel bildiğin tavsiyelerini bekliyorum:D

abi valla bende bizi unuttun sanmıştım.. ohh yapın bakim tatilleriii.. bende karadenizin buz gibi sularına yemyeşil doğasına kendimi bırakırım elbet temmuzda:)

ya bugun ewden 9 da cıktım etbalıga gıttım temız kagıtı aldım lgp projesını aldım sızdırmazlık derken muayneye gırdım anaba gunu yolun asasına kadar sıra var gunes yandım arkadas bu ne sıra ya 33 derece sıcaklık baygınlık gecırdım 2 de fakultenın oaraya tasınmıs trafık tescıll ruhsatlar degıstı ya arkadas muayne yapan bı adam var valla fılım mılım bırakmıyo arabada sokturuyo serfsızım:)

bu zumrut konutlardakı dugun salonumu konutların karsısı bı cafe var ısmını unuttum yanında bı dugun salonu var bılesık cafeyle
acaba o mu:confused:

yok o dediğin açık hava havuzlu yazlık salon bide onun biraz yukarısında belediye düğün salonu var ara sıra oraya da gidiyorum çalmaya arkadaşla paslaşıyoruz...zümrüt merkezde musa fırat i.ö.okulunun hemen yanında postanenin arkasında kalıyo kestelin ilk düğün salonu;)

bu hafta cumartesi ve pazar yine düğündeyim yaz geldi bizim işler açıldı...:alkis: kısmetse bende evleniyorum bu yaz 08-08-2008... çok para lazım çoookkkk:help:

Geri