bursadan katılanlar...

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan 61TS061
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Aynen Millet Pistin Orda Buluşalim Saat 9 A Gelmeden Ben Orda Olurum.. Gene Bi Sikinti çikmasi Durumunda Bana Ulaşabilirsiniz 0544 9119292

bende 9 olmadan gelıcem arkadasla hazırlanıyorum gorusuruz mıllet

gelen bütün arkadaşlarıma tşk ederim.. çok eğlenceli wakit geçirdim kendi adıma.. resimleri biran önce bekliyoruzz..

herkese çok teşekkürler gerçekten ii bi gecedeydi sınav döneminde ilaç gibi geldi devam etmesi dileğiyle....

stıcker ıcın tesekkurler berker abi cok ıyı gectı ya ustumde stres attım nıhat abı ya kusura bakma gectım senı yengenın yanında arkadasım halıtın slm var senı cok sevdı yanına gelcez bı ara

gelen bütün arkadaşlarıma tşk ederim.. çok eğlenceli wakit geçirdim kendi adıma.. resimleri biran önce bekliyoruzz..
gorkem aynı asker arkadasıma benzıyo bıan gorunce sasırdım kankama sarılamadım ya dedım ıcındem sarıldık bıde topragım ya gorkem:D

herkese çok teşekkürler gerçekten ii bi gecedeydi sınav döneminde ilaç gibi geldi devam etmesi dileğiyle....
kanka saka maka kartıng erman haydar yılmaz gorkem ıyıdınız bıde benım arkadas halıt acemı sansı ılk kullanmada ıyıdı nııhat abıyı unutmamak lazım 1 numara:D
gonullerın sampıyonu nıhat abi

Geri