bursadan katılanlar...

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan 61TS061
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Aßi Ya Motorin ucuzlamış Daha dün fullemiş babam depoyu 3.30 dan bugün 3.21 e düşmüş :( Şansa ßak...

Aßi Ya Motorin ucuzlamış Daha dün fullemiş babam depoyu 3.30 dan bugün 3.21 e düşmüş :( Şansa ßak...
kismet mesut belkide sans ısı ya bos ver olmeyız artık zam zam alıstık ondandır umursamıyoz ya lpg fullıyım ya durduk yere gaz ucuyo dıyolar fulleme deıler bana kafam karıstı:D :D

kanka saka maka kartıng erman haydar yılmaz gorkem ıyıdınız bıde benım arkadas halıt acemı sansı ılk kullanmada ıyıdı nııhat abıyı unutmamak lazım 1 numara:D
gonullerın sampıyonu nıhat abi
kanka arabalar da güzeldi pistten çıktık ben daha doymamıştım arabayla da yapıştırdım eve kadar;) ama bunun devamı gelmeli ama biraz daha az yarışalım kollarım koptu:D

kanka arabalar da güzeldi pistten çıktık ben daha doymamıştım arabayla da yapıştırdım eve kadar;) ama bunun devamı gelmeli ama biraz daha az yarışalım kollarım koptu:D
kanka bende bas agrısı hafıf ıcım gectı baska sorun yok allaha sukur bende doyamadım sızden sonra dag yolu yaptım ınerken heykelde zay 67 gordum heykeldeydı onu cagırdım ısı vardı :D :D

valla sınav olmasa bende gelirdim senle kanka yaa bugün akşam 7 de sınav var yarında 2 tane :(

sadece çarşamba sınav var diye biliyodum dün haber aldım bugün de varmış :S
gittik girdik bi de yarın var acaip bunaldım 2 gün sabredemediniz sizde :)

emre kötü olmuş kardeşim ya seni anlayabiliyorum.. neyse Allah kolaylık versin bütün öğrencilere.. üzülme emre millet fena sardı karting e gene yaparız;)

Geri