©ARa'm

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan hllb
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Ynt: ©ARa'm

Gökhan_55 link' Alıntı:
abi hiç erinmiyor musun bi yere gitcekken bunu açmak için? :)
kuş pisliklerini temizlemek daha zor geliyor, bir de temiz temiz binmek hoşuma gidiyor :)

hsaglam link' Alıntı:
[quote author=hllb link=topic=901.msg17441#msg17441 date=1300480286]
capo Ey ahali, duyduk duymadık demeyin. Henüz doğmamış ( aslında doğmuş olması lazım  birthdayy) ama elime alamadığım  012uhu arabamın adını ©ARa�m koydum. İsmini kopiraytladım  68lookk, yerini hazır ettim, elime geçince resimlerini de burada paylaşacağım. Adını ben verdim, yaşını Allah versin  general_Pray. Arıza marıza çıkarmasın , beni arıza etmesin  31agryyy, yüzümü kara çıkarmasın soruu, aldığıma pişman etmesin walll. Allah kazasız belasız kullanmak nasip etsin steeringwheel.
e söylenmesi gereken hrşeyi söylemişsin hayırlı olsun şimdiden :D
[/quote]
yaklaşık 3 ay önce yazmıştım onu, aracı alalı 2 ay oluyor. yine de teşekkür ederim :)

branda kullan daha kolay olur :) sabahları ben gözümü zor açıyorum son dakikada yetişiyorum işe hep hayatta başa çıkamam bununla :)

erdem link' Alıntı:
branda kullan daha kolay olur :) sabahları ben gözümü zor açıyorum son dakikada yetişiyorum işe hep hayatta başa çıkamam bununla :)
eski aracımın brandası vardı onu kullanacaktım ancak küçük geldi ( brava'da kullanıyordum büyük geliyordu, astra bayağı büyükmüş ). öte yandan daha önce forumda branda konusu konuşulduğunda, arkadaşlar tavsiye etmedi boyaya zarar verir vs. diye. bende eski bir nevresimi keserek bu çözümü buldum. örtmeden önce aracın tozunu alıyorum. çizme sorunu olmuyor. kumaş olduğu için de boyaya zarar verecek ısı artışı olmuyor.

tatilde arka tampon altı plastik bölgeye ve kapı direklerine carbon folyo yaptım  bakalım yorumlar nasıl olacak :P

1001711p.jpg

1001712m.jpg

1001714l.jpg

1001713q.jpg

1001699q.jpg

Geri