©ARa'm

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan hllb
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Ynt: ©ARa'm

karbon kaplamayı ben beğendim çok abartılı olmamış ve güzel durmuş, hem koruma amaçlı da kullanmış olursunuz
cilaya diyecek birşey yok zaten ayna olmuş resmen :)

HaKaN link' Alıntı:
karbon kaplamayı ben beğendim çok abartılı olmamış ve güzel durmuş, hem koruma amaçlı da kullanmış olursunuz
cilaya diyecek birşey yok zaten ayna olmuş resmen :)
özellikle direkleri parlatma derdinden kurtuldum :)

abi işçilik güzel gibi duruyor ama piona black tarzda bişey yapsan dha güzel olmaz mıydı? şimdi çıkan bmvler öylede...

Güle güle kullanın Halil Bey, ben biraz sportlarda gümüş gri olan, cosmo araçların ön konsolundaki o desene benzettim :) Gerçi renkler farklı ama desen olarak benziyor gibi :)

Gökhan_55 link' Alıntı:
abi işçilik güzel gibi duruyor ama piona black tarzda bişey yapsan dha güzel olmaz mıydı? şimdi çıkan bmvler öylede...
piyasada iki tip ürün var. biri şu parlak ve kabartmasız olan ( senin dediğin o mu bilmiyorum ) o çok sırıtırdı. diğeri de bu nispeten mat ve kabartmalı olan 3M ve taklitleri. işçiliğe gelince biraz uğraştım ama kendim yaptım  ;)

markopasa86 link' Alıntı:
Güle güle kullanın Halil Bey, ben biraz sportlarda gümüş gri olan, cosmo araçların ön konsolundaki o desene benzettim :) Gerçi renkler farklı ama desen olarak benziyor gibi :)
teşekkürler marlopaşa, desen benziyor evet, ama ben sportların içindeki gri bölümlerden hoşnutum o yüzden içeriye bir şey yapmayı yada yaptırmayı düşünmüyorum.

hllb link' Alıntı:
[quote author=markopasa86 link=topic=901.msg37203#msg37203 date=1308513797]
teşekkürler marlopaşa, desen benziyor evet, ama ben sportların içindeki gri bölümlerden hoşnutum o yüzden içeriye bir şey yapmayı yada yaptırmayı düşünmüyorum.
[/quote]
Katılıyorum, sportların ön konsoldaki gümüş gri, ve onun yanındaki siyah kaplamaları bende daha çok beğeniyorum.

10 numara işcilik cıkarmıssın halil abi süper olmus  special_Yeah

Geri