©ARa'm

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan hllb
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Ynt: ©ARa'm

Tolga KARACA link' Alıntı:
İşçilik güzel olmuş abi bu yetenekle sana çok iş kapısı açılır  :)

Bende plakaları kalınlaştırdım çok eğreti duruyordu. O esnada aklıma gelmedi keşke en azından u.kumandayı kaplatsaydım kolay çizliyor plastiği.
plakayı kalınlaştırmak nasıl bir şey?

eyupuzger link' Alıntı:
Güzel olmuş elinize sağlık, aynalarıda yapsaydınız oda güzel olabilir.
aynaları kaplamak da olabilirdi. ancak fazla sportif olurdu o yüzden düşünmedim. daha çok kırmızı yada açık renk arabada hoş durabilir.

halıl abı senın carbonla plaka yazıları ustune yapıstırılıp daha kalın kesılıyor sanırsam onu demek ıstedı arkadas boylelıkle yazılar daha kalın olmus oluyor hemde karbon oluyor öyle bırseyler sanırsam :D

vay canına  ??? hiç görmedim öyle plaka ilginç bir fikir.

bzı gecen kendımız beyaz uzerını kaplattıgımız bır araba varya abı serıt seklınde karbon cektıgımız ona yaptık fena durmadı guzel oluyor

tonyhawk link' Alıntı:
bzı gecen kendımız beyaz uzerını kaplattıgımız bır araba varya abı serıt seklınde karbon cektıgımız ona yaptık fena durmadı guzel oluyor
benim elimde var hala biraz folyo. görmek lazım belki hoşuma gider. ama parçalar ufak, kenarlar açık, özellikle kışın yağmurda karda sökülmez mi acaba ?

hllb link' Alıntı:
[quote author=eyupuzger link=topic=901.msg41183#msg41183 date=1311746665]
Güzel olmuş elinize sağlık, aynalarıda yapsaydınız oda güzel olabilir.
aynaları kaplamak da olabilirdi. ancak fazla sportif olurdu o yüzden düşünmedim. daha çok kırmızı yada açık renk arabada hoş durabilir.
[/quote]

Beyazda gördüm gayet güzel olmuştu, gerçi o tavanıda yaptığı için uyumlu olmuş tavan düşünmüyorum ben. Ama aynalar parlak siyah olabilir. beyazda karbon ayna nasıl durur bilmiyorum.

hllb link' Alıntı:
plakayı kalınlaştırmak nasıl bir şey?

Plakadaki yazı karakterleri çok kötü basılmıştı özellikle yakından bakıldığında sağa sola taşmış boya izleri vardı ve "LL" resmen yarı yarıya boyasız gibi duruyordu.

Sizinkine benzer siyah bir folyo ile plaka kaplanarak düzgün bir biçimde yeniden şekillendirilecek şekilde kesildi.

doğrudan çıkmayan tahta kalemleri var bu beyaz tahtalara yazı yazılan kalın uçlu kalemlerin çıkmayan türünü buldum.[img=800x600]http://a1108.hizliresim.com/11/8/1/3087.jpg[/img]http://a1108.hizliresim.com/11/8/1/3087.jpg kalem budur arkadaşlar.silinen harf ve sayıların üstünden itina ile geçiyoruz.yok ben taşırırım yapamam filan derseniz plaka çıkmaya müsayitse çıkartın ve taşabilcek yerelere bant çekin ve geri kalanını boyayın gitsin.emin olun suda filan çıkması imkansız.akma filan yapmıyo.yapışıyo bildiğiniz.bu plaka ilk yapıldığı zaman kullanılan boyadan daha dayanıklı :)

hllb link' Alıntı:
bugün canım.. bir tanem.. sahibinin bir tanesi.. kara koçum.. sevgili arabam ©ARa'mın sağlık problemi düzeldi. sevgili(!) opisin  battle_Teroriste yazılım atarken sebep olduğu esp arızası yaklaşık 1 aylık bir uğraş iki kez abs beyni değişimi sonucu ve sevgili ustam remzi usta (opak)'nın sayesinde düzeltildi. remzi ustama çok teşekkür ediyorum.  special_prayer
epeydir içime dert olmuştu, çok sevindim bugün .. çalsın sazlar  rockkkkk rockkkkk oynasın kızlar    1rijj

gçmiş olsun bu esp sorunu oldugunu nasıl anladınız...?

Geri