calibra tuning ve modifiye knusunda lutfn yardim. . .

salih akın

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende senin kadar heyecanlıyım.arabayı tamamen keyfi boyaya soktum.17 ava jant lastik aldım seffaf stop sipariş vercem,sıfır far aldım,sıfır tampon aldım,orj marşpiel sip.verdim.bakalım nası bişi çıkıcak.buradaki arkadaşlardan ricam şeffaf stobu nereden alcam

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
canım kardeşim bende 95 b 2500cc v6 calibra var.sana tavsiyem dışıyla fazla oynama.angel far stop ve 17 jant yetiyo,
hayırlısı olsun bu makına ıcın ben de cok ısrarcıydım hakana sıze kısmetmıs
allah kaza bela vermesın şeffaf stopları ınternette Türkıye'deki sıtelerde bulabılırsın ama Almanyadakı satılanlarla alakası bıle yok ne stopların ne de angel eye farların ımkanın varsa ebay dan dırekt Almanyadan al derım

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ibrahim onlar yaramaz kardesım stoplar neyse de farlar cok telmaşa ben yabancı sıtelerde gorum mukemmel gorunumlerı var bunlar da ıthal olabılır ama cok kotu beraber baktıgımız yabancı sıteyı hatırlasana neler vardı ve fıyatı da ucuzdu

calibra_06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
walla dostum ben benim calibraya hem bu stoptan hemde angel fardan aldım bence iyi,temin etmek istersen ankarada adres verebilirim.

ByHickimse

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
resimlerl katılabılırsenız sevınırım ama olmazzsada canını sağ olsun bı tomar calıbra duşunur oldum artık bkledıkc beynın bulanıyo bence bıran önce bişeyler yapmak lazım die duşunuyorum. hepinize minnettarım bu arada saygılar

kadett

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
NZS yi ankara getirmeye vesile olan kişi sanırım ben ve Serkan abi:)...
vw sitesinde bir arkadaş sormuştu hatta Serkan başkanda resimleriyle filan tavsiye etmişti...
ordaki arkadaşla birebir görüşüp arac hakkında kafasındaki pürüzleri yanıtladım(her ne kadar pek bilmesemde:D).
benim konustugum kişinin bir arkadaşı irtibata gecip bişeyler yapmışlar falan filan işte..

her neysee

ben komisyonumu istiyorum:D:D
Yeliz ablacım %3 müydü bu komisyon:D:D

Ehhhheehhhhhe:) :kop: :D :) :pon: :rock

Sen bana sor :)))))) ben o arabayi getirtene kadar neler cektim :)

LND

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
adını unuttum alan arkadaşın Okan abi.
zaten senin araya girdigini araba gelmeden duydum:).

istanbul yolunda karşılaştık tanıstık alan arkadaşla:)