calibra tuning ve modifiye knusunda lutfn yardim. . .

özkal

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Siz biraz daha bekleyin bizim gümüş ok ameliyatta . Calibrayı o zaman görün

özkal

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Calibranın dış görünüşüne yapılacak tek şey öne ve arkaya rieger yada mattigin tampon eklerini yapmak ve aracı 40- 30 indirmektir , camlara açık pasifik yeşili film çekip ön farların içini karartıp xenon bağladınmı tamamdır . Dış dikizlere calibra yazısı yapıştırmadan da olmaz:rock Her 2 kapıya da opelin dtm stickerini yapıştırın.:cool:

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Siz biraz daha bekleyin bizim gümüş ok ameliyatta . Calibrayı o zaman görün
deme burak ne yanı sımdı erenın makınaya agzım bır karıs acık mı bakacagım boyle bır kotulugu yapmazsın degıl mı abıne tamponu tak yolla gıtsın :) eren de duymasın :)

özkal

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hahaha abi bir alemsin ya Ernenin arabası çok kral olacak Allahın izniyle nasip olursa .senin arabanın rengini ben çok seviyorum senin araç da iyi gözüküyo , rengin yeter senin de

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hahaha abi bir alemsin ya Ernenin arabası çok kral olacak Allahın izniyle nasip olursa .senin arabanın rengini ben çok seviyorum senin araç da iyi gözüküyo , rengin yeter senin de
sen yaparsın da olmaz mı kardeşim hayırlısı olsun dıyelım darısı basımıza artık ben de yavas yavas el atsam ıyı olacak yaz gelıyor makınanın bır dunya ısı var
erene de selamlar yakında yanınızdayım havalar azıcık daha ısınsında :good:

serdar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Slm Arkadaşim Ben Serdar Belliki Aklin 34 Nzs 59 Plakali Calibrada Kalmis Yeni Sahibi Benim Içinde Bir Uhte Kalmis Ne Zaman Kullanmak Istersen Gel Kullan Makinayi

ByHickimse

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
serdarcım bu ısmede gıcık kaptım bundan emın ol cunku çok uğraş sağladım gne söylüyorum olmadı ayrı bı konu ben gelırsem kullanmak için deil almak için gelırım exstra cumlelerıde asla sevmem gel al de ıstedığın an ordayım.. saygılar

calibra_ank

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaslar kımse kımsenın nasıbını yıemez kacan balık buyuk olur bosverın elınızde ne var ona bakın bence sıze bır resım eklıyecegım egerkı gucunuz yetebılecekse bu kıtlerı alın tamponlar ve marspıyeller hemen hemen 750 euroya gelıyo tam emın degılım fıattan uzun zamandır bakmadım fırma ıse neodesıgn alman bır fırma olması gerekıyo adamlar 4 4 luk ısler yapıyolar o sıteye gırıp bakabılırısnız

Ekli dosyalar

• OpelCalibraRearGR2450.jpg
    OpelCalibraRearGR2450.jpg
    35 KB · Görüntüleme: 20