Calibra Yeniden Doğuyor...

The Day Walker

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yazın sanayide ısıtmak için fırını kimse çalıştırmıyor :D

Boyama kabini olarak kullanılıyor sadece..

bende boyatacağım ama fırın boya olmadığı zaman sıcak bakmıyorum.çünkü diğer türlü ön camın küçük bir bölümde işçiliklerini gördüm korktum.pas ve kabarma vardı 10 cm eninde boyattım.nasıl işçilik yaptılarsa 1 hafta sonra gene kabardı.götürdüm tekrar götürmez olaydım.tavanın yarısını boyamış ırzı kırık herif bide düz bi çizgi değil resmen s şeklinde :mad: boyadan anlayan bi abim var tanıdık kendi arabasını kendisi boyadı.boyarız beraber istediğimiz şekilde dedi :D

hasankaplan35

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
bende boyatacağım ama fırın boya olmadığı zaman sıcak bakmıyorum.çünkü diğer türlü ön camın küçük bir bölümde işçiliklerini gördüm korktum.pas ve kabarma vardı 10 cm eninde boyattım.nasıl işçilik yaptılarsa 1 hafta sonra gene kabardı.götürdüm tekrar götürmez olaydım.tavanın yarısını boyamış ırzı kırık herif bide düz bi çizgi değil resmen s şeklinde :mad: boyadan anlayan bi abim var tanıdık kendi arabasını kendisi boyadı.boyarız beraber istediğimiz şekilde dedi :D

İşçilik kötü olduktan sonra fırının hiç bir espirisi yok :D Ben garanti aldım. bi sıkıntı olursa para almadan tekrar boyarım dedi, yakın arkadaşımın referansı ile gittim ama iş bitince belli olacak bakalım :D

oktay toker

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Size kolaylıklar diliyorum.Ellerinize cebinize sağlık.Son halini merakla bekleyceğim.

ilker_yusuf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Abi merakla takip ediyor okuyorum vallaha çocukluk aşkımız bize nasip olmadı nasip olup görenlerede böyle güzelini nasip etsin allah.. elinize kolunuza sağlık

aspirin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
taaa giresuna gittim geldim. haala toplayamamıssın hasan arabayı :)) o değil insan biraz foto koyar :D

hasankaplan35

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Abi merakla takip ediyor okuyorum vallaha çocukluk aşkımız bize nasip olmadı nasip olup görenlerede böyle güzelini nasip etsin allah.. elinize kolunuza sağlık

Eyvallah, teşekkürler.. Allah herkese kalbindekini nasip etsin. İmkanlar elverdiği kadar iyi birşey olsun istiyorum :D

taaa giresuna gittim geldim. haala toplayamamıssın hasan arabayı :)) o değil insan biraz foto koyar :D

Az sabret geliyor boyadan bir kaç kare daha :D Bayrama döşeme hariç hazır olacak inşallah..

hasankaplan35

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Boyacı verniği attığını söyleyerek, sol arka çamurluğun ufak bir bölümünü pasta atıp görmem için çağırdı..

Renk mükemmel olmuş.. Direk metalik siyah yapmadığım için çok sevindim..

Cep telefonu kamerasının yetersiz ışık altında çekebildiği kadar çekmeye çalıştım..

Resimde göründüğünden çok iyi :D

rsc4.jpg

gujg.jpg

9f0j.jpg

hlum.jpg

1erz.jpg

gzi1.jpg

53v2.jpg

j9dt.jpg

t2d1.jpg

2ysb.jpg

aknp.jpg